Firma NAVITEL może pochwalić się ponad 1.5 milionami sprzedanych urządzeń w ciągu roku!

NAVITEL 1.5 miliona urządzeń

Najprawdopodobniej firma NAVITEL kojarzy Wam się z wideorejestratorami. Słusznie, bowiem mają dość dużą ofertę tych urządzeń i są one całkiem niezłe. Mają jednak nieco szerszy wachlarz urządzeń, znajdziemy w ich portfolio także nawigacje, różnego rodzaju akcesoria do samochodów, a nawet tablety. Firma ta chwali się, sprzedała już 1.5 miliona urządzeń!

W ciągu roku sprzedano aż pół miliona urządzeń

Dokładnie tak, firma NAVITEL udostępniła informację, iż w ciągu dwunastu miesięcy, zaczynając od czerwca ubiegłego roku, a kończąc na maju tego roku, sprzedano aż pół miliona różnych urządzeń. Zaliczyć możemy tutaj, tak jak wspomniałem, nie tylko wideorejestratory, ale też nawigacje czy różne akcesoria. Firma w notce prasowej mówi, że od początku obserwowała stały wzrost zainteresowania ich produktami i sukcesywnie wprowadzała na rynek nowe, lepsze urządzenia. Chociażby wideorejestratory z funkcją Night Vision bardzo dobrze przyjęły się na rynku. Sam miałem okazję sprawdzić jedną z nich w akcji i byłem naprawdę zadowolony z jakości nagrań, nawet tych nocnych.

Łącznie firma NAVITEL odnotowała ponad 1.5 miliona sprzedanych urządzeń na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej, co jest świetną informacją. Mniej ciekawe jest natomiast to, że odczuli skutki pandemii, ale nie pozostali bierni. Pozwolili użytkownikom swoich wideorejestratorów przerobić je w prosty sposób na kamerki internetowe.

Przyznam, że to było bardzo ciekawe posunięcie z ich strony. To tylko pokazuje, że firma widzi, czego potrzebują ich klienci i dostarcza na rynek urządzenia, które powinny sprawdzać się w 100%. I to nie tylko wideorejestratory są tutaj wartymi uwagi urządzeniami, o czym przekonał się Mateusz testując ich ładowarkę indukcyjną do samochodu.

Jak widać, obostrzenia spowodowane koronawirusem są sukcesywnie łagodzone. Co to oznacza? Już niedługo więcej osób będzie podróżowało, a więc pojawi się większe grono klientów, które będzie szukało akcesoriów do auta. Jeśli będziecie szukać kamerek do samochodu czy też ładowarek i innych gadżetów, szczerze polecam Wam sprawdzić ofertę firmy NAVITEL.

Korzystacie z produktów marki NAVITEL? Jesteście z nich zadowoleni?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!