Amazfit Band 5 z certyfikację FCC. Premiera już niedługo?

Amazfit Band 5 z certyfikację FCC. Premiera już niedługo?

Huami znana jest z produkcji inteligentnych zegarków oraz opasek sportowych. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się w sieci plotki dotyczące Amazfit Band 5, a teraz sprzęt ten został certyfikowany przez FCC. Oczywiście zdradza nam to część specyfikacji urządzenia!

Huami Amazfit Band 5

Certyfikacja FCC zawiera grafikę, która znajdzie się na pudełku nadchodzącej nowości chińskiego producenta. To zdradza nam, że Amazfit Band 5 będzie działać dzięki baterii o pojemności 125 mAh. Ciężko powiedzieć jak przełoży się to na rzeczywiste działanie, ale przyznam szczerze, że liczyłbym na 14-20 dni, ponieważ jest to standardem w tego typu opaskach sportowych. Łączność ze smartfonem będzie odbywać się poprzez Bluetooth 5.0. Oczywiście nie zabraknie dedykowanej aplikacji, w której będziemy w stanie zmieniać ustawienia czy decydować o tym, które powiadomienia mają być wyświetlane na Huami Amazfit Band 5.

Amazfit Band 5 z certyfikację FCC. Premiera już niedługo?

Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka będzie cechować się także wodoodpornością na poziomie 5 ATM. Opaska zostanie wyposażona w ekran OLED o nieznanej na tę chwilę przekątnej. I chociaż samo urządzenie nie będzie posiadać GPSa to będzie korzystać z tego, który znajduje się w naszym smartfonie, aby jeszcze dokładniej monitorować aktywność użytkownika.

Zobacz także: Xiaomi Mi TV 4S o przekątnej 65 cali debiutuje we Włoszech!

Co ciekawe w sieci pojawiają się plotki mówiące, że Amazfit Band 5 ma być dokładnie tym samym co Xiaomi Mi Band 5 i jedynymi zmianami będzie właśnie sama nazwa oraz logo znajdujące się na urządzeniu. I w pewnym sensie ma to sens. To właśnie Huami produkuje Mi Bandy, a co za tym idzie chińska firma może nie chcieć tworzyć czegoś zupełnie nowego, a postawić na produkt, który już teraz cieszy się sporą popularnością. Z drugiej strony jeśli faktycznie Mi Band 5 i Amazfit Band 5 będą identycznymi urządzeniami może to wprowadzić pewne zamieszanie na rynku. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi Band 5.

Co myślicie o Huami Amazfit Band 5? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!