Xiaomi Mi TV 4S o przekątnej 65 cali debiutuje we Włoszech!

Xiaomi Mi TV 4S o przekątnej 65 cali debiutuje we Włoszech!

Firma Xiaomi posiada w swojej ofercie sporo modeli telewizorów, ale tak naprawdę jedynie trzy urządzenia były dostępne do tej pory w oficjalnej dystrybucji na Starym Kontynencie. Teraz we Włoszech pojawia się w sprzedaży wariant o przekątnej wynoszącej aż 65 cali. Przyjrzyjmy się mu bliżej!

Mi TV 4S 65 cali trafia do Europy

Zarówno we Włoszech jak i w naszym kraju do tej pory mogliśmy zakupić Mi TV 4A 32”, Mi TV 4S 43” oraz Mi TV 4S 55”. Xiaomi nie zamierza jednak zwalniać tempa i nie zapomina o mieszkańcach Starego Kontynentu. Teraz we Włoszech debiutuje Mi TV 4S 65”. Cena tego urządzenia została ustalona na poziomie 699,99 euro czyli około 3125 zł. I myślę, że możemy już teraz stwierdzić, że urządzenie to w najbliższej przyszłości pojawi się także w polskiej dystrybucji. Oczywiście jest drożej niż w przypadku mniejszych telewizorów chińskiego producenta, ale mam wrażenie, że Mi TV 4S 65” ma być sprzętem stworzonym dla bardziej wymagających użytkowników.

Xiaomi Mi TV 4S o przekątnej 65 cali debiutuje we Włoszech!

Telewizor ten otrzymał 10-bitowy ekran IPS LCD o przekątnej 65 cali o rozdzielczości 4K ze wsparciem dla technologii HDR10+. Dźwięk wydobywa się z dwóch głośników o mocy 10 W każdy ze wsparciem DTS-HD oraz Dolby Audio. Osoby, które zdecydują się na zakup będę mieć do dyspozycji trzy złącza USB 2.0, wyjście słuchawkowe, trzy HDMI, ethernet oraz złącze optyczne. Nie zabraknie możliwości łączności bezprzewodowej z wykorzystaniem Wi-Fi oraz Bluetooth.

Xiaomi Mi TV 4S o przekątnej 65 cali debiutuje we Włoszech!

Zobacz także: Xiaomi Mi Smart Band 4C oficjalnie zaprezentowany!

Za wydajność odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor oparty na rdzeniach Cortex-A55. Jednostka ta wspierana jest przez 2 GB RAM-u, a na aplikacji przeznaczono 16 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście telewizor może zarówno zostać postawiony na nóżkach znajdujących się w zestawie jak i zostać powieszony na ścianie. Całość działa pod kontrolą Android TV 9, a to pozwala nam na instalację praktycznie każdej aplikacji dostępnej na telewizory w Sklepie Play. Miejmy nadzieję, że sprzęt ten już niedługo trafi do sprzedaży także w naszym kraju!

Co myślicie o Mi TV 4S 65”? Czekacie na premierę tego sprzętu w polskiej dystrybucji? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!