To Poczta Polska dostarczy paczki zamówione w ramach Amazon Prime

poczta polska amazon
(fot. Kindel Media z Pexels)

Jak się okazuje, to właśnie Poczta Polska zajmie się dostawami paczek wysyłanych w ramach usługi Amazon Prime. Dokładnie mowa tu o kurierach Pocztexu.

Poczta Polska dostarczy paczki Amazon Prime

Amazon Prime na dobre wszedł do Polski szokując nas zdecydowanie niską ceną – zwłaszcza przy płatności z góry za cały rok, o czym więcej przeczytacie >>tutaj<<. Od razu zdradzę. że rok usługi kosztuje zaledwie 49 złotych, a dostajemy naprawdę sporo.

Jak się okazuje, Poczta Polska zakwalifikowała się do małej grupy firm, które zajmą się dostarczaniem paczek wysyłanych właśnie w ramach Amazon Prime. Dokładnie mowa tu o kurierach Pocztexu, którzy obsłużą całą Polskę.

Klienci zamawiający towary na platformie Amazon już od kilku lat korzystają z usług Poczty Polskiej, aby otrzymać przesyłki szybko, terminowo, z dostarczeniem do każdego miejsca w kraju. Rozszerzenie współpracy o program Amazon Prime dowodzi, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie i jesteśmy atrakcyjnym partnerem biznesowym dla największych światowych koncernów.

powiedział Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

poczta polska

Współpraca z Amazonem może sprawić, że Poczta Polska większość swoich zysków będzie otrzymywać z usług kurierskich, cyfrowych i logistycznych. Póki co, teraz jest to jedynie niecałe 20% przychodów, a zdecydowana większość “siedzi” w papierowych listach, przekazach pocztowych i wpłatach. To się jednak może zmienić, o ile Poczcie Polskiej faktycznie uda się zadowolić klientów.

Źródło: Informacja prasowa przez android.com.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!