Amazon zniszczył! Cena subskrypcji Amazon Prime jest genialna

amazon prime

Amazon wystartował w Polsce już jakiś czas temu, ale było o nim niezwykle cicho. Teraz jednak się to zmieni, a powodem są nowe ceny Amazon Prime! Koszt subskrypcji na rok po prostu powala!

Amazon Prime na rok za jedyne 49 złotych!

Amazon Prime to subskrypcja oferująca dostęp do wielu usług premium giganta. Mamy tutaj dostęp nie tylko do darmowej dostawy (podobnie jak w przypadku Allegro Smart!), ale też do Prime Video (taka usługa jak Netflix) i wiele więcej.

Do tej pory cena tej usługi w Polsce nie była zbyt wysoka (coś około 25 złotych), jednak klienci jakoś nie byli przekonani. Teraz jednak się to zmieni, bowiem koszt subskrypcji za rok będzie wynosić jedynie 49 złotych! W rozliczeniu miesięcznym natomiast będzie to jedyne 10,99 PLN.

Ale co dostajemy w ramach Amazon Prime?

  • Szybką, darmową dostawę produktów zakupionych na Amazon zarówno do domu, jak i do punktów odbioru;
  • Dostęp do specjalnym promocji dostępnych tylko dla subskrybentów;
  • Pełny dostęp do Amazon Prime Video – usługi podobnej do Netflixa;
  • Dostęp do Games with Prime – comiesięcznego pakietu darmowych gier na PC oraz darmowa subskrypcja kanału Twitch na Prime Gaming.
amazon prime ceny

W cenie 49 złotych jest to niebywały deal i zapewne wiele osób dotychczas niekorzystających z usług Amazona, zacznie o nich głęboko myśleć. Ba! Sam to przecież robię i chyba faktycznie się zdecyduje! Tym bardziej, że teraz okres próbny trwa aż 30 dni…

Źródło: Własne, Spider’s Web

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!