Amazon także szykuje nowości. Amerykański gigant zapowiada własną konferencję!

Amazon także szykuje nowości. Amerykański gigant zapowiada własną konferencję!

Niespodziewanie Amazon wysłał do prasy zaproszenie na konferencję, która odbędzie się już 24 września tego roku. Według zapowiedzi samego amerykańskiego giganta tego dnia mamy zobaczyć wręcz ogrom nowości, które będą miały podbić serca użytkowników na całym świecie. Czego zatem możemy się spodziewać?

Nowe inteligentne urządzenia Amazonu

Mam wrażenie, że zapowiedź konferencji przez Amazon to pewnego rodzaju pstryczek w nos dla Google. Pamiętajmy o tym, że już 30 września to właśnie Google zaprezentuje światu Pixela 5, Pixela 4 5G, nowy głośnik ze wsparciem asystenta głosowego oraz przystawkę do telewizorów pracującą pod kontrolą Android TV. Amazon chce wyprzedzić konkurenta i kilka dni wcześniej tak naprawdę powinniśmy zobaczyć bardzo podobne urządzenia. Oczywiście nie spodziewałbym się smartfonów, ale nowości ma być naprawdę sporo.

Amazon także szykuje nowości. Amerykański gigant zapowiada własną konferencję!

Oczywiście są to jedynie przypuszczenia i plotki, które nie zostały w jakikolwiek sposób potwierdzone przez amerykańskiego giganta, ale tego typu informacje bardzo często okazują się po jakimś czasie rzeczywistością. Przede wszystkim Amazon ma zaprezentować nowe głośniki z serii Echo. Ciężko powiedzieć o jakich konkretnie modelach mowa, ale bez wątpienia będą one współpracować z Alexą. Tym samym zostaną wyposażone w mikrofon oraz zapewne także przyciski ułatwiające sterowanie urządzeniem.

Zobacz także: Amazon już niedługo może oficjalnie zadebiutować w Polsce!

Kolejną nowością może być nowy Fire TV Stick Amazonu czyli tak naprawdę bezpośredni konkurent dla Google Sabrina. Osoby posiadające starsze telewizory, które nie pracują pod kontrolą Android TV będą mieć jeszcze większy wybór inteligentnych przystawek, a to oznacza, że każdy z użytkowników będzie mógł znaleźć coś, co idealnie wpasuje się w jego gusta. W sieci pojawiają się także plotki o zupełnie nowych słuchawkach TWS, ale ciężko stwierdzić czy i tutaj możemy mówić o pewnych informacjach. Wszystko stanie się jasne już 24 września!

Na zdjęciu głównym znajduje się Amazon Echo Dot trzeciej generacji.

Czego oczekujecie po nowościach Amazonu? A może korzystacie z jakiś urządzeń tego amerykańskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!