Among Us już dostępne w GeForce Now. Pytanie brzmi: po co?

Among Us

Among Us to zdecydowanie hit ostatnich kilku tygodni i temu ciężko zaprzeczyć. Ba! Sam nawet tę grę pobrałem i kilka razy zagrałem mając przy tym całkiem sporo zabawy. Jak się okazuje, Among Us trafiło do GeForce Now. Tylko nie wiem po co.

Among Us w GeForce Now

GeForce Now to naprawdę świetna usługa, bowiem pozwala nam zagrać w popularne i wymagające sprzętowo gry bez potrzeby kupowania gamingowego komputera. Jedyne co nam wystarczy to laptop, Chromebook lub smartfon oraz szybkie łącze internetowe. To też sprawia, że jestem w stanie wygodnie pograć w World of Tanks czy Watch Dogs 2 (i to w Full HD z najwyższym poziomem detalów) na laptopie z zintegrowanym układem graficznym oraz Linuxem.

Warto zobaczyć: GeForce Now od teraz zainstalujesz jako normalny program na Linuxie!

Among Us to dosyć prosta gra wideo, która ostatnio cieszy się przeogromną popularnością. Za jej sukcesem stoi wiele elementów, a niskie wymagania sprzętowe i dostępność na wielu platformach (a nawet na Androidzie i na iOS jest dostępna za darmo) z pewnością w tym pomagają.

among us

Z jakiegoś powodu Among Us trafiło do GeForce Now. Po co? Ciężko powiedzieć, tym bardziej, że gra nie jest zbyt wymagająca i działa świetnie nawet poprzez emulatory Androida. Nie ma co jednak narzekać, bowiem zawsze to jakaś dodatkowa opcja uruchomienia tej gry. Muszę jednak dodać, że granie w GeForce Now wymaga wykupienia oryginalnej kopii danego tytułu. Dlaczego? To proste! Na czas grania usługa udostępnia nam komputer, za pomocą którego logujemy się na przykład na konto Steam i uruchamiamy gry.

Jesteście graczami Among Us? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!