AOC i Porsche Design znowu nawiązują współpracę!

Porsche Design x AOC

Marka AOC słynie z monitorów, m. in. tych dla graczy. Firma ta podjęła się ponownie współpracy z Porsche Design. Co to dla nas, potencjalnych klientów, oznacza? Wyczekujmy ich nadchodzących monitorów gamingowych. Może być naprawdę ciekawie!

To kolejny raz, kiedy obie te marki łączą siły

Już wcześniej wielu producentów smartfonów nawiązywało współpracę z markami aut sportowych lub firmami, które maczają palce w ich designie. Owocem takich działań były specjalne edycje smartfonów, które wyglądały naprawdę ciekawie. Tym razem jednak nie mamy do czynienia ze smartfonami, a z monitorami! AOC, firma produkująca monitory, wśród której to oferty każdy znajdzie coś dla siebie, łączy siły z Porsche Design. To marka ekskluzywnych produktów, które słyną z precyzji oraz perfekcji wykonania. To już nie pierwszy raz, kiedy to obie te firmy współpracują. Już jakiś czas temu na rynku ukazał się monitor AOC Porsche Design Q27T1.

Zobacz także: Nowe informacje o nadchodzącym monitorze Huawei

Co tym razem wyniknie z takiej współpracy? W rodzinie gamingowych monitorów, AGON, pojawią się nowi przedstawiciele. Za ich design ma być właśnie odpowiedzialne Porsche Design. To może być coś naprawdę ciekawego? Czego możemy się spodziewać? Na pewno perfekcyjnej jakości wykonania przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Nie będzie też można przejść obojętnie obok ich wyglądu, liczę na to, że wspólnie firmy te pokażą coś naprawdę interesującego. Kiedy jednak możemy spodziewać się pierwszych produktów z tej serii? Ma to nastąpić jeszcze tej jesieni, tak więc musimy uzbroić się jeszcze trochę w cierpliwość. Myślę, że nie będziemy musieli bardzo długo na to czekać. Mam też nadzieję, że będzie warto, to musi wypalić. E-sportowcy oraz zapaleni gracze raczej docenią wspólne starania AOC oraz Porsche Design.

Czekacie na nowe monitory gamingowe od AOC? Jak myślicie, czy i tym razem
Porsche Design zapewni nam jakiś ciekawy design? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!