Aplikacja Alior Banku już w AppGallery. HMS się powiększa

alior bank w appgallery

Choć Huawei AppGallery ma jeszcze daleko do Sklepu Google Play, tak warto dodać, że Chińczycy się starają i dodają te przede wszystkim ważne programy. I tak właśnie do AppGallery dotarła kolejna aplikacja bankowa – Alior Mobile.

Alior Mobile w Huawei AppGallery

Jeśli korzystasz z telefonu Huawei i jesteś klientem Alior Banku, to mam dla Ciebie świetną wiadomość. Otóż nareszcie aplikacja Alior Mobile została zintegrowana z Huawei Mobile Services, a więc możesz korzystać z jej wszystkich funkcji bez większych problemów. Co ważne, program jest dostępny w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Aplikacja pozwala na nie tylko proste zarządzenie kontem, ale również generowanie kodów BLIK potrzebnych do płatności w sklepach wirtualnych oraz stacjonarnych. Ponadto klienci mają możliwość kupienia biletu komunikacji miejskiej czy opłacenie za przejazd na autostradzie. Możliwości są ogromne.

Stale rozwijamy funkcjonalności dostępne w Alior Mobile i dostosowujemy je do wymagań użytkowników. Zależy nam, by aplikacja była jak najprostsza w obsłudze, a jednocześnie wspierała naszych klientów w ich codziennym życiu. Partnerstwo z producentami smartfonów daje taką możliwość. Cieszymy się, że teraz wszyscy użytkownicy telefonów Huawei będą mogli poznać zalety Alior Mobile.

powiedział Michał Targoński, dyrektor Działu Systemów Digital w Alior Banku.

Tym samym Alior Bank dołącza do grona polskich banków, które otwierają się na HMS. Jest to bardzo ciekawe, bowiem Huawei AppGallery dynamicznie rozwija się zwłaszcza w Polsce. Coraz więcej programów, nie tylko bankowych, integruje się z Huawei Mobile Services i pozwala na korzystanie ze swoich funkcji bez Usług Google’a (przy czym wymagają Usług Huawei).

Alior Mobile pobierzecie z Huawei AppGallery klikając w >>ten link<<.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!