Aplikacja mBanku zaoferuje tonę nowości!

xbox mbank

Już jakiś czas temu poznaliśmy plotki mówiące, że mBank wprowadzi kolejne nowości do swojej aplikacji mobilnej. Teraz natomiast gigant zapowiedział co dokładnie ujrzymy.

mBank współpracuje z SkyCash oraz BLIKIEM

Na wczorajszej konferencji prasowej mBank poinformował co takiego ujrzymy w aplikacji mobilnej. Nowości mają być wprowadzane stopniowo. Mowa tu przede wszystkim o przebudowanie interfejsu aplikacji w tym dolnego menu, które zostanie wzbogacone o dodatkowe usługi. Natomiast w prawym górnym rogu pulpitu ma pojawić się nowy moduł służący do komunikacji z bankiem. Sam pulpit również zostanie przemodelowany.

Na wzór innych aplikacji bankowych, również i mBank zaoferuje opcję zakupu biletów komunikacji. Platforma ma zostać zaimplementowana przy współpracy z SkyCash i jeszcze przed wakacjami zapłacimy za parkowanie wewnątrz aplikacji mBank. Jesienią natomiast zapłacimy za przejazd autostradami, a na przełomie 2022/2023 – za komunikację miejską.

mpk lublin lubika
(fot. Anna Kurkiewicz @ Kurier Lubelski)

mBank chce nam zaoferować również płatności powtarzalne BLIK. To ma pozwolić nam zastąpić kartę płatniczą w opłatach za chociażby subskrypcję. Mają też pojawić się płatności odroczone. Moduł do zarządzania finansami ma pozwolić na lepsze analizowanie własnych wydatków i ułatwić oszczędzanie. Ta funkcja pojawi się jeszcze w kwietniu.

Źródło: Cashless

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!