Kolejna konferencja Apple Event już za tydzień! Czego się spodziewamy?

apple event

No nareszcie! Apple właśnie podało datę następnej konferencji, na której zaprezentują oni nowy sprzęt. Czego się spodziewamy? Oczywiście, że nowych laptopów!

Apple Event – kiedy?

Najbliższa konferencja Apple Event odbędzie się już za niecały tydzień, dokładnie 18 października o 19:00 czasu warszawskiego. Wydarzenie będzie można oglądać za pośrednictwem różnych dostawców, również w YouTube oraz na stronie Apple.

macbook apple

Zaraz po konferencji, na ROOTBLOG-u pojawi się relacja i opis nowości, które zostaną tam zaprezentowane. Więc jeśli nie będziecie mogli obejrzeć eventu, to nie musicie się martwić.

Ale co takiego się spodziewamy?

Tutaj odpowiedź jest wyjątkowo prosta. Chodzi o nowe laptopy z serii MacBook, które będą działać pod kontrolą najnowszego, desktopowego układu prosto od Apple. Prawdopodobnie chodzi tutaj o Apple M1X lub nawet Apple M2. Ciekawi mnie jednak to, czy gigantowi z Cupertino uda się wywołać taki efekt wow, jak ostatnio – to raczej będzie zbyt trudne, bowiem Apple M1 już podniósł poprzeczkę bardzo wysoko.

apple event

Prawdopodobnie zobaczymy MacBooka Pro z większa liczbą portów. Tutaj też dodam, że spodziewamy się właśnie nowej edycji MacBooka Pro 16. Powinien też pojawić się mniejszy model – prawdopodobnie 14-calowy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!