Apple ma dla nas w tym roku coś jeszcze!

Apple

Za nami premiera nowych iPhone’ów oraz komputerów Apple z układem Applec Silicon M1, który oparty jest o architekturę ARM. Można by pomyśleć, że w tym roku już nic więcej nie pokażą, ale myliliśmy się. Czeka nas świąteczna niespodzianka od Apple!

Co tym razem pokaże Apple?

Przyznam Wam szczerze, że absolutnie nie wiem, co to może być. Z jednej strony, nie pokazano do tej pory jeszcze np. AirTag, czego się spodziewano, ale jest pewien szczegół. Ze źródła tej informacji, od pewnego leakstera, dowiadujemy się, że ma być to coś specjalnego na zimę. Czy AirTag może być czymś wyjątkowym na tę porę roku? No tak średnio bym powiedział. Jest jednak coś jeszcze, co jest dosyć prawdopodobne!

https://twitter.com/L0vetodream/status/1327682495198887936?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1327682495198887936%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fmyapple.pl%2Fposts%2F22537-apple-planuje-swiateczna-niespodzianke-dla-swoich-klientow%3Ffbclid%3DIwAR3k46uxoaOD5tarpE6ZNq11Ndq-Rou__ia9dC_rP-kfHd6T_6VZyKWBfYU

Zobacz także: BLIK zawitał do AppStore

W komentarzach ludzie zaczęli się domyślać, o co może chodzić. Oprócz domysłów o AirTag oraz żartach o iGloves, rękawiczkach Apple, ludzie zaczęli pisać o słuchawkach AirPods Studio. Mają to być bezprzewodowe słuchawki nauszne od tego producenta. Być może chodzi tutaj o porównaniu ich do nauszników, które zimą mają za zadanie ocieplić nasze uszy. Myślę, że to jest nawet prawdopodobne. Takie porównanie może być dość trafne, tak więc na święta otrzymamy od amerykańskiego giganta nowe słuchawki. Być może to właśnie one będą dobrym pomysłem na świąteczny prezent pod choinkę dla kogoś? A może z nimi pokazany zostanie AirTag? O tym zapewne dowiemy się już za jakiś czas. Na razie pozostaje nam obserwować nowinki ze świata tego producenta. Jedno jest pewne, ten rok może z pewnością należeć do Apple. Ich tegoroczne premiery zainteresowały mocno nawet mnie, kogoś, kto nie ma styczności z tą marką.

Jak myślicie, co tym razem pokaże Apple?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!