Apple mocno podnosi ceny za usługi Music i One!

apple music

Już od dzisiaj czekają nas kolejne wzrosty cen, tym razem na usługi Apple Music i Apple One.

Nowe ceny Apple Music

Apple Music to usługa, która skierowana jest do osób chcących posłuchać legalnie największych hitów z list przebojów. Stworzono ja jako alternatywę dla innych serwisów tego typu i w krótkim czasie zyskała całkiem dużą popularność, głównie wśród użytkowników produktów Apple. Użytkownicy mają do wyboru trzy podstawowe plany taryfowe: studencki, indywidualny i rodzinny. W Przypadku tego pierwszego trzeba udowodnić, że jest się studentem, ale akurat tej subskrypcji podwyżki nie dotkną i pozostanie bez zmian.

Apple mocno podnosi ceny za usługi Music i One!
Źródło: Apple

Zupełnie inaczej wygląda sprawa z pozostałymi dwoma planami, czyli indywidualnym i rodzinnym. Do tej pory za plan indywidualny trzeba było zapłacić 19,99 zł miesięcznie. Po podwyżkach będzie to 21,99. Plan rodzinny wymagał zapłaty w wysokości 29,99 zł miesięcznie, a po podwyżkach wyniesie nas 34,99 zł miesięcznie. Nie są to duże podwyżki, jednak w skali rocznej robi się z tego już suma, która starczyłaby na cały miesiąc wykupienia dostępu do Apple Music.

Apple mocno podnosi ceny za usługi Music i One!
Źródło: Apple

Apple One

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Apple One, która zawiera połączony abonament na cztery usługi, którymi są: Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade i Apple iCloud+. W tym przypadku mamy dwa warianty subskrypcji: Dla Ciebie oraz Dla Rodziny. Do tej pory abonament w pakiecie Dla Ciebie wynosił 24,99 zł miesięcznie, a po podwyżkach zmiana jest wyraźna, bo za całość zapłacimy już 34,99 zł miesięcznie. W pakiecie Dla Rodziny zmiana jest mniejsza, bo do tej pory trzeba było zapłacić 39,99 zł, a po zmianach będzie to 44,99 zł miesięcznie.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!