Apple rusza z oficjalnym, polskim kanałem na YouTube

Apple Polska na YouTube
Apple Polska na YouTube

Polscy fani marki Apple mają powody do radości. Jak się okazuje, gigant właśnie uruchomił oficjalny kanał Apple Polska skierowany do klientów w naszym kraju.

Apple Polska na YouTube

Firma z Cupertino nieco bardziej otwiera się na polskich klientów. Dowodem jest start oficjalnego kanału Apple Polska, który to właśnie prowadzony jest w języku polskim. Filmy są nagrywane w języku angielskim, ale wszelkie wstawki tekstowe są faktycznie po polsku, a do tego mamy napisy, aby rozumieć wypowiadane słowa.

Kanał zawiera materiały promocyjne. Mamy tutaj chociażby film Prywatność na iPhonie | Dzień z życia danych przeciętnego użytkownika | Apple, który to właśnie tłumaczy jak działają zasady prywatności na iPhone’ach. Są też filmy przedstawiające dane produkty, na przykład MacBooki.

Skąd wiemy, że ten kanał jest oficjalny? Przede wszystkim, na oficjalnym, międzynarodowym kanale Apple właśnie ten kanał Apple Polska jest dodany do polecanych. No i też można dodać, że filmy są przygotowane w sposób dokładny i właśnie nawet na filmach wstawki tekstowe są po polsku.

Opis kanału brzmi następująco:

Witamy na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube. Znajdziesz tu informacje o premierach produktów, samouczki i inne fantastyczne materiały.

W 1984 roku firma Apple zaprezentowała komputer Macintosh i zrewolucjonizowała świat technologii osobistej. Dzisiaj nadal zajmuje miejsce globalnego lidera innowacji dzięki swoim produktom, takim jak iPhone, iPad, Mac i Apple Watch. Pięć platform oprogramowania – iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS – zapewnia bezproblemowe i płynne działanie na wszystkich urządzeniach Apple. Nasze przełomowe usługi obejmują App Store, Apple Music, Apple Pay i iCloud.

W Apple pracuje ponad 160 000 osób, które wkładają wiele serca w to, żeby tworzyć najlepsze produkty na świecie – i pozostawić Ziemię w lepszym stanie, niż ją zastały.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć kanał Apple Polska w serwisie YouTube

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!