iPhone SE powraca!

iPhone SE 2022
iPhone SE 2022

Apple zmieniło wcześniejszą decyzję o całkowitej rezygnacji z iPhona SE, ale nie oznacza to, że będzie dokładnie taki sam.

Powrót króla

Apple chce powrócić do słynnej i bardzo popularnej serii iPhonów SE, które zaliczały się do modeli ze średniej półki. Z tego też względu spora część osób decydowała się właśnie na ten model i całą serię. Z początkiem roku pojawiła się smutna informacja o zamiarze wycofania tych telefonów z oferty Apple, ale jak się okazuje, nie trzeba było długo czekać na zmianę zdania producenta. Wygląda na to, że SE pojawi się w nieco zmienionej formie, a największą różnicą ma być to, że będzie od teraz oparty na iPhonie 14.

Nowe modemy

Nowy model iPhona SE będzie wyposażony w wyświetlacz OLED o przekątnej 6,1 cali. Najważniejszą zmianą ma być całkowite zastąpienie dotychczasowych modemów, tworzonych przez Qualcomm. Apple chce wykorzystać do produkcji nowego SE własny projekt, który przystosowany jest do 5G. Cała reszta owiana jest tajemnicą i zapewne nie dowiemy się zbyt wiele przed premierą modelu SE 4, która będzie miała miejsce w 2024 roku.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!