Strona główna Producenci Apple Już za parę chwil ujrzymy nowe smartfony Apple!

Już za parę chwil ujrzymy nowe smartfony Apple!

-

Tak, to już dzisiaj! Nadszedł dzień, na który czekało pewnie mnóstwo fanów marki Apple. O godzinie 19:00 rozpocznie się cała konferencja, która będzie transmitowana na żywo. Gdzie możecie ją obejrzeć? Oczywiście, że na kanale x-kom!

Obejrzyj konferencję Apple razem z nami!

Już dzisiaj o godzinie 19:00 na kanale x-kom rozpocznie się livestream, na którym będziecie mogli obejrzeć prezentację nowych urządzeń amerykańskiego giganta. Jednakże, nie będzie to zwykła transmisja. Otóż, towarzyszyć Wam będą Konrad, którego na pewno dobrze znacie z naszych recenzji wideo, a także Bartek, znany też jako nieantyfan. Będą oni komentowali wspólnie na bieżąco całą konferencję. Gorąco zachęcam Was wszystkich do wspólnego oglądania tej transmisji, którą obejrzeć możecie już za niedługo w okienku poniżej!

Co wiemy o nowych smartfonach Apple tuż przed premierą?

Podsumowując dotychczasowe przecieki, okazuje się, że wiemy na jego temat całkiem sporo. Jego sercem ma być układ Apple A13 Omega, który, myślę, że będzie naprawdę mocną jednostką. Znaleźć ma się tam także potrójny aparat z tyłu, oprócz standardowego oczka znajdziemy tam obiektyw szerokokątny oraz teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym.

iPhone XI

Podobno zastosowano w nim ulepszoną, 3-cią wersję Face ID. Nie wiem jednak na ile jest to prawdą, ale krążą słuchy, że iPhone XI dostanie port USB typu C zamiast złącza Lightning. Myślę, że jeśli to prawda, to na pewno będzie krok w stronę ujednolicenia różnych złącz w urządzeniach elektronicznych. I tak jak nie jestem jakimś wielkim fanem tej marki, ba, mam z nią mało wspólnego, tak jeśli to się potwierdzi, to zdobędą mój szacunek. W końcu, kto nie ma dość szukania osoby, która posiada przewód do ładowania telefonu z taką końcówką, jakiej ty potrzebujesz? Chyba każdy chciałby mieć jeden przewód od wszystkiego, prawda? Jest też plotka mówiąca o obecności bezprzewodowego ładowania zwrotnego, tak więc bez problemu naładujecie nim Wasze AirPodsy czy też telefon drugiej osoby. A skoro już o ładowaniu mowa, ciekawi mnie bardzo pojemność baterii w poszczególnych modelach, na ten temat nic mi nie wiadomo.

Czekacie na live’a? Będziecie obecni na kanale x-kom?

Na zdjęciu tytułowym jest iPhone XR,
sprawdź jego recenzję TUTAJ!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej