Nowe Apple Watche oficjalnie! Nic nowego, ale w końcu coś tańszego!

Nowe Apple Watche oficjalnie! Nic nowego, ale w końcu coś tańszego!

Apple kolejny rok z rzędu przoduje w globalnym rynku zegarków. Sprzedaże sięgają niesamowitych wyników, a apple znów wychodzi z kolejną innowacją. Kolejna generacja oznacza nowe kolory, funkcje zdrowotne i nie tylko Poznajcie Apple Watch series 6 oraz tańszą odsłonę SE!

Nowe kolory zegarków

Wraz z prezentacją nowych zegarków Apple pokazało nowe kolory, które pojawią się w sklepach. Uwagę zwracają dwie, zupełnie nowe wersje kolorystyczne – Navy Blue, oraz Product RED. OD dawna żadne wariacje w tym temacie nie zagościły na stornie producenta, więc muszę przyznać, że jest to ciekawe urozmaicenie gamy.

Mocy więcej (tak mniej więcej)

Serię szóstą napędzać będzie procesor Apple Silicon 6, za to wersję SE, Silicon 5. Klasycznie w Apple’owym stylu powiedziano, że nowy procesor będzie dostarczał aż o X% mocy obliczeniowej więcej niż poprzedni model… Co to oznacza dla nas, jako zwykłych użytkowników ? Trudno mi powiedzieć, lecz z pewnością topowa wersja zyska dodatkową wydajność

Kolejne tarcze zegarków

Wraz z aktualizacją do najnowszego watchOS, zegarki otrzymają nowe tarcze, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Od klasycznych po sportowe, niezależnie od sytuacji wpiszą się w nasz “look”. Da nam to również możliwość jeszcze większego mixowania wyglądu naszego zegarka z dodatkowymi paskami, które również zyskały nowe odsłony.

Ceny oraz dostępność

Apple Watch’e nowej generacji będą dostępne w cenach od: 279 dolarów za wersję SE, oraz 399 za serię szóstą. Nowe zegarki będziemy mogli zakupić od dziś, więc nie będziecie musieli długo czekać, aby dostać nowe urządzenie.

Co sądzicie o nowych zegarkach od amerykańskiego producenta? Hit, czy kit? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!