Apple zaczęło masową produkcję pasków do Apple Watch 7. Znamy wymiary!

Apple Watch

Apple Watch to jeden z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszy) inteligentny zegarek na rynku. Wszyscy czekają na premierę nowej, już 7. generacji. Jak się okazuje, Apple rozpoczęło masową produkcję pasków do nowego produktu.

Paski do Apple Watch 7 w masowej produkcji

Jak mówią najnowsze przecieki, Apple własnie rozpoczęło masową produkcję pasków do nowych zegarków Apple Watch 7 Series. Wytwarzane są dwa rozmiary: 41 mm i 45 mm, co jest o 1 mm większą wartością niż w poprzednich generacjach. Warto zwrócić uwagę, że materiał jest ciekawie pleciony.

Kolejne udostępnione zdjęcia tylko potwierdzają prawdziwość tych informacji. Nowe opaski mogą być ważnym elementem prezentacji Apple Watch 7. generacji.

Na znacznie więcej informacji o Apple Watch 7. generacji jeszcze przyjdzie nam poczekać. Najnowsze dane mówią coś o możliwości sterowania zegarkiem za pomocą podmuchu. To jednak nie jest pewne czy zostanie pokazane teraz, czy jednak przy okazji prezentacji 8. generacji. Poza tym nie spodziewamy się aż tak ogromnym zmian względem starszych edycji produktu.

Źródło: @MajinBuOfficial

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!