Apple Watch 7 pojawił się na renderach. Tak może wyglądać nowy zegarek Amerykanów

apple watch 7 rendery

Znany z przecieków John Prosser połączył siły z artystą Ianem Zelbo i przygotował render, który przedstawia prawdopodobny wygląd Apple Watch 7. Wygląda na to, że nowa generacja zegarków przyniesie spore zmiany w obudowie urządzenia.

Apple Watch 7 w nowym stylu

Zgodnie z materiałem wideo, który opublikował Prosser, Apple Watch 7 doczeka się sporych zmian wizualnych. Wszystko zapewne na celu upodobnienia nowej generacji zegarków do obecnych na rynku smartfonów i tabletów producenta. Oznacza to, że zamiast zakrzywionych krawędzi, nowy smartwatch będzie miał proste brzegi, tak jak smartfony z serii iPhone 12 oraz nowy iPad Pro.

apple watch 7 rendery

Opublikowane sugerują także, że Apple Watch 7 może pojawić się w nowym, miętowo-zielonym kolorze. Patrząc na ostatnie decyzje Amerykanów odnośnie kolorystyki ich urządzeń muszę stwierdzić, że zdecydowanie nie chcą się już trzymać typowych dla elektroniki użytkowej kolorów (czarny, biały, szary) i ewidentnie planują odświeżyć rynek wprowadzając urządzenia z niebieską, zieloną lub czerwoną obudową.

Jeśli chodzi o wyświetlacz, to wygląda na to, że w Watch 7 będzie on miał nadal 1.78 cala w wersji z 44 mm kopertą oraz 1.57 cala w wersji z kopertą 40 mm. Rendery pokazują także, że ekran nadal będzie zakrzywiony w stronę krawędzi, a nie płaski jak w obecnych na rynku smartfonach Apple. W kwestii pozostałych elementów specyfikacji nie wiemy zbyt wiele. Najprawdopodobniej pojawi się nowy układ S7, który zapewni lepszą responsywność urządzenia, a także nowy, optyczny czujnik, który pozwoli na pomiar poziomu cukru we krwii.

Niestety na potwierdzenie tego wszystkiego musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy. Wierzę jednak, że z kolejnymi tygodniami coraz więcej informacji na temat nowych zegarków Apple Watch 7 będzie pojawiać się w sieci.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!