Apple przygotowuje się do konferencji WWDC22

Apple WWDC 2022
WWDC22

Już niedługo odbędzie się konferencja WWDC 2022 przygotowana przez Apple. Dlatego też gigant zaktualizował dedykowaną aplikację.

Aplikacja Apple Developer z aktualizacją

Przyszła konferencja WWDC22 (Worldwide Developers Conference) odbędzie się już niedługo, a dokładnie 6 czerwca o 19:00 czasu polskiego. To właśnie na tym wydarzeniu zobaczymy nowości związane z systemem operacyjnym od Apple. Co prawda, konferencja głównie skierowana jest do programistów i twórców, którzy kodują na urządzenia Apple, jednakże WWDC przynosi wiele nowości dotyczących normalnych użytkowników. Z tego też powodu czerwcowa konferencja Apple jest naprawdę ważna.

Z powodu przyszłej konferencji, gigant właśnie zaktualizował aplikację Apple Developer. Ma ona pozwolić na dołączenie do wydarzenia. Programiści mają wspólni oglądać nowości na WWDC z wykorzystaniem FaceTime i funkcji SharePlay. Apple dodaje, że wprowadzono również kilka ulepszeń, w tym trafniejsze wyszukiwanie, skróty klawiaturowe dla iPada i nie tylko.

Apple Developer
Apple Developer w App Store

Aplikacja Apple Developer jest dostępna do pobrania dla każdego za darmo. Znajdziemy ją w App Store na takich urządzeniach jak iPhone, iPad oraz Mac. Można również wejść >>tutaj<< i przekierować instalację na wybrane urządzenie z logo Apple.

Źródło: Apple, Apple World

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!