ASUS ZenFone 7 otrzyma Snapdragona 865, a ZenFone 7 Pro Snapdragona 865+!

ASUS ZenFone 6 Edition 30

W sieci pojawia się coraz to więcej plotek na temat ASUS ZenFone 7 oraz ZenFone 7 Pro. Modele te mogą zadebiutować na rynku już w przyszłym miesiącu. Wprawdzie nadal pełna specyfikacja oraz wygląd tych urządzeń jest tajemnicą, ale na ich temat wiemy coraz to więcej!

Seria ZenFone 7 ma zaoferować topową wydajność

Kilka dni temu Zenfone 7 otrzymał kilka certyfikacji, które zdradziły nam podstawowe informacje na temat specyfikacji tego sprzętu. Nadchodząca nowość firmy ASUS otrzyma bowiem ekran o przekątnej 6,7 cala oraz rozdzielczości FullHD+. Dodatkowo możemy przypuszczać, że będzie to wyświetlacz typu AMOLED. Według nowych plotek ZenFone 7 otrzyma Snapdragona 865. Dodatkowo tajwański producent ma zaprezentować światu także jeszcze mocniejszą wersję swojego flagowca. ZenFone 7 Pro najprawdopodobniej trafi na rynek z niezaprezentowanym jeszcze na tę chwile Qualcomm Snapdragonem 865+.

ASUS ZenFone 7 otrzyma Snapdragona 865, a ZenFone 7 Pro Snapdragona 865+!

Bardzo możliwe, że nowości ASUSa będą wyposażone w identyczne rozwiązanie z obracaną kamerą czyli dokładnie takie samo jak w przypadku ZenFone 6. Bez wątpienia tajwański producent będzie chciał zaoferować fanom marki jeszcze lepszą jakość zdjęć. Oczywiście za sprawą obracanego modułu przy pomocy tylnych aparatów będziemy wykonywać także zdjęcie typu selfie. ZenFone 7 oraz ZenFone 7 Pro powinny otrzymać w topowym wariancie nawet 512 GB pamięci wewnętrznej oraz do 16 GB RAM-u LPDDR5. Nie zabraknie także modemu 5G pozwalającego na łączność z sieciami nowej generacji.

Zobacz także: Do rodziny gamingowych laptopów ASUS ROG Zephyrus dołączają dwa nowe modele

Co więcej tańszy ze flagowców firmy ASUS otrzyma baterię o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. Z racji tego, że plotki mówią o premierze już w sierpniu bardzo możliwe, że w najbliższym czasie w sieci pojawi się więcej informacji na ten temat. Liczę na to, że tajwański producent będzie chciał czymś jeszcze nas zaskoczyć podczas oficjalnej prezentacji modeli z serii ZenFone 7!

Na zdjęciu głównym znajduje się ASUS ZenFone 6.

Czego oczekujecie po ASUS ZenFone 7 oraz ZenFone 7 Pro? Czekacie na premierę nowych flagowców tajwańskiego producenta? A może korzystacie z poprzedniej generacji? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!