ASUS ZenFone 7 z kilkoma certyfikacjami. Co wiemy na temat tego sprzętu?

ASUS ZenFone 6 Edition 30

Ostatnie tygodnie to ogrom informacji na temat ASUS ROG Phone 3. Niemniej jednak tajwański producent pracuje także nad aż dwoma smartfonami z serii ZenFone 7, które teraz zostały certyfikowane przez NCC oraz TUV Rheinland w Japonii. Certyfikacje te zdradzają nam część informacji na temat samej specyfikacji!

ASUS ZenFone 7

Bardzo możliwe, że tajwański producent zaprezentuje światu nie jednego, a aż dwa flagowce. Wprawdzie certyfikacja dotyczy jedynie ZenFone 7, ale bardzo możliwe, że w sprzedaży pojawi się także ZenFone 7 Pro. Sama premiera obu urządzeń powinna odbyć się już w sierpniu tego roku. Jakie informacje na temat specyfikacji tym razem zdradziły tym razem certyfikacje? Przede wszystkim ASUS ZenFone 7 ma otrzymać wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala. Najprawdopodobniej będzie to ekran AMOLED, ponieważ to stało się standardem w najnowszych flagowcach.

Na pliki użytkownika natomiast zostanie przeznaczone aż 512 GB pamięci wewnętrznej. Niemniej jednak bardzo możliwe, że zobaczymy także wersje z mniejszą ilością pamięci. Nie zabraknie także NFC, Wi-Fi 6 oraz Bluetooth 5.0. To jednak jeszcze nie wszystko. ZenFone 7 powinien pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865. Oczywiście amerykański producent procesorów mobilnych powinien zaprezentować światu Snapdragona 865+, ale bardzo możliwe, że tajwańska firma uznała, że nie chce korzystać z tej jednostki. Nie zabraknie także aż 16 GB RAM-u oraz modemu 5G pozwalającego na łączność z sieciami nowej generacji.

Zobacz także: Do rodziny gamingowych laptopów ASUS ROG Zephyrus dołączają dwa nowe modele

Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 5000 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania o mocy 30 W. Niestety, ale cała reszta specyfikacji, konkretna data premiery jak i cena pozostają tajemnicą. Z racji tego, że według plotek ZenFone 7 oraz Zenfone 7 Pro mają trafić do sprzedaży już w sierpniu już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na temat tych urządzeń. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się ASUS ZenFone 6.

Czego oczekujecie po ASUS ZenFone 7 oraz ZenFone 7 Pro? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!