ASUS ZenFone 7 zadebiutuje za kilka dni!

asus zenfone 6
ASUS ZenFone 6

W końcu firma ASUS postanowiła ujawnić datę premiery swoich topowych smartfonów. Co ciekawe mamy zobaczyć nie jedną, a przynajmniej dwie nowości. Czym tym razem będzie chciał zaskoczyć tajwański producent? Przyjrzyjmy się bliżej najnowszym informacjom!

ASUS ZenFone 7

Premiera serii ZenFone 7 odbędzie się już 26 sierpnia tego roku o godzinie 8:00 naszego czasu. Konferencja będzie transmitowana w sieci na oficjalnym kanale firmy ASUS w serwisie YouTube. Oczywiście sam producent nie ujawnił jakichkolwiek szczegółów na temat nadchodzących nowości. Wiemy jednak, że zobaczymy nie jedną a aż kilka nowości. Wcześniej w sieci pojawiały się informacje mówiące, że ASUS chce zaprezentować światu modele ZenFone 7 oraz ZenFone 7 Pro. Tańszy z nich miałby być wyposażony w Qualcomm Snapdragona 865. Mocniejszy ze flagowców natomiast ma otrzymać, przynajmniej według plotek, Snapdragona 865+.

Istnieje spora szansa, że ZenFone 7 oraz ZenFone 7 Pro nie będą jedyny nowościami, które zobaczymy już 26 sierpnia. Nowa seria ASUSa może składać się także z tańszego średniaka stworzonego z myślą o mniej wymagających użytkownikach. Flagowce otrzymają najprawdopodobniej ekran AMOLED lub OLED o przekątnej 6,7 cala. Nie powinno zabraknąć także Wi-Fi 6, NFC, Bluetooth 5.0 oraz 512 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: ASUS ROG Phone 3 oficjalnie zaprezentowany!

Bardzo możliwe, że topowa konfiguracja ZenFone 7 Pro zostanie wyposażona w nawet 16 GB RAM-u. Wprawdzie do tej pory w sieci nie pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat aparatów, ale liczę na to, że po raz kolejny, podobnie jak w modelu ZenFone 6, będzie mogli mówić o obrotowym module, który wykorzystywany będzie do wykonywania zarówno tradycyjnych fotografii jak i zdjęć selfie. Czy tajwański producent będzie w stanie czymś jeszcze nas zaskoczyć podczas oficjalnej prezentacji swoich nowości? Miejmy taką nadzieję. Już 26 sierpnia powinniśmy także dowiedzieć się czy smartfony z serii ZenFone 7 pojawią się w sprzedaży także w Europie, a w tym i w naszym kraju!

Na zdjęciu głównym znajduje się ASUS ZenFone 6.

Czego oczekujecie po serii ASUS ZenFone 7? Chcielibyście by nowości tajwańskiego producenta zadebiutowały także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!