Avatar: Istota wody w Disney+! Kiedy premiera?

(fot. Disney+)
(fot. Disney+)

Avatar: Istota wody to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych premier ostatnich lat. Jak ktoś nie zdążył obejrzeć w kinie, to będzie miał kolejną okazję. Otóż już niedługo odbędzie się premiera na platformie Disney+!

Avatar: Istota wody w Disney+

Avatar: The way of water to ogromna premiera ostatnich lat, która jest kontynuacją filmu Avatar z 2009 roku. W nowej odsłonie przenosimy się na kompletnie inne tereny odkrytej planety, gdzie poznamy tradycje innej grupy miejscowej ludności. Film szybko zdobył ogromną popularność, ale jeśli ktoś nie miał okazji obejrzeć go w kinie lub chce sobie obejrzeć jeszcze raz, to będzie miał do tego świetną okazję.

Otóż już 7 czerwca film wyląduje na platformie Disney+. Każdy subskrybent będzie mógł sobie ten film obejrzeć legalnie i to w zaciszu swojego mieszkania. Świetna opcja dla wielu ludzi!

Disney Plus Avatar
(fot. Disney+)

To jednak nie koniec wielkich premier na Disney+. Już jutro (17 maja) będziemy mogli obejrzeć film Ant-Man i Osa: Kwantomania, gdzie ponownie wrócimy do świata jednego z Avengerów, Scotta Langa. Kinowa premiera filmu odbyła się 17 lutego 2023 roku (w Polsce), więc pozycja całkiem szybko trafia do Disney Plus.

Źródło: Disney

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!