Awaria Spotify! Usługa kompletnie nie działa

spotify awaria

Nie możesz skorzystać ze Spotify? Nie Ty jeden! Usługa ma ogromną awarię i po prostu nie działa.

Spotify nie działa! Użytkownicy są wylogowywani z konta

Spotify to popularny serwis streamingowy, a w zasadzie najbardziej rozpoznawalny. Sam korzystam z usługi codziennie nieprzerwanie od 2012 roku, a od wielu lat również wykorzystując Premium. Niestety, Spotify ma pierwszą taką awarię, której doświadczyłem.

Kiedy uruchamiamy program, to jesteśmy nagle wylogowywani. Na smartfonie nie zauważyłem żadnego kodu błędu. Na komputerze natomiast widzę okno z formularzem logowania oraz błędem na czerwonym tle. Niestety, Error code nie jest zbyt jasny, bowiem jest to %0%. Aplikacja twierdzi również, że podane dane logowania są niepoprawne. To nie jest prawdą.

Spotify Awaria

Ponowne logowanie nic nie daje – po prostu nie działa przycisk Zaloguj się. Próba zalogowania się za pomocą dostawców firm trzecich (np. Google czy Facebook) także nie działa. Problem natomiast zgłaszają użytkownicy z całego świata i prawdopodobnie dotyczy ona każdego.

Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie zostałem odcięty od muzyki, której zawsze słucham o tej porze dnia. A dodam, że od wielu lat nie utrzymuje żadnego alternatywnego źródła muzyki.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!