Możesz być fanem PlayStation 5, ale tych gadżetów Balenciaga raczej sobie nie kupisz…

balenciaga playstation 5

Co może powstać ze współpracy luksusowej marki ubrań i producenta konsol? Niesamowicie drogie ubrania, o których zakupie większość może sobie pomarzyć. Oczywiście o ile chcą nadal kupić nową konsolę PlayStation 5, zamiast t-shirta…

Balenciaga x PlayStation 5

Ubrania związane z popularnym sprzętem elektronicznym nie są niczym nowym. Zwykle można je znaleźć zaraz po premierze nowych gier lub konsol w popularnych sklepach. Są jednak takie marki, których ceny niejednokrotnie przebijają wartością same urządzenia. Jedną z nich jest Balenciaga, która właśnie wypuściła ubrania będące owocem współpracy z Sony.

Producent luksusowych ubrań, który istnieje od 1917 roku i obecnie ma siedzibę w Paryżu, wprowadził do swojej oferty koszulki w dwóch kolorach, bluzę z kapturem, skarpety i czapkę z daszkiem. Wszystko dla fanów konsoli PlayStation 5 i wszystko w niesamowicie wysokich cenach. Oczywiście, jeśli macie wolne 150$ (około 550 zł), to możecie kupić… czarne skarpety z logo PS5! Tak, nie pomyliliście się – to najtańszy produkt z tej serii w ofercie producenta.

Jeśli jednak interesują Was pozostałe elementy garderoby z logo nowej konsoli Sony od Balenciagi, to musicie wydać:

  • 495$ (ok. 1800 zł) za czapkę z daszkiem,
  • 675$ (ok. 2500 zł) za koszulkę t-shirt,
  • 875$ (ok. 3200 zł) za bluzę z kapturem.

Ceny te są o tyle absurdalne (dla mnie), że za równowartość czapki z daszkiem Balenciagi mieszkańcy USA (bo do nich skierowana jest oferta) są w stanie kupić nową konsolę PlayStation 5, która kosztuje tam 499$ za wersję z napędem lub 399$ za wersję bez napędu (tutaj nawet zostanie na akcesoria lub gry).

Jeśli natomiast chodzi o same ubrania, to te produkowane są w Portugalii i dostępne w kolorze czarnym lub czerwonym (t-shirt). Najciekawszy z tego wszystkiego jest chyba opis na stronie poszczególnych produktów, który informuje, że napisy (tak, napisy) na ubraniach to “playstation artwork”. Ja chyba niestety nie jestem z tych, którzy potrafią docenić modę i prawdziwą sztukę…

Zamów PlayStation 5 Standard Edition w najlepszej cenie

Zamów PlayStation 5 Digital Edition w najlepszej cenie

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!