Bank Millennium otwiera się na graczy! Zaoferuje chociażby kupno kodów doładowujących

Bank Millennium
(fot. Bank Millennium)

Bank Millennium postanowił wyjść z czymś kompletnie nowym i skierowanym do… graczy. Instytucja chce im ułatwić zakupy oraz odbieranie cyfrowych dóbr.

Bank Millennium z funkcjami skierowanymi do graczy

Już pierwsi klienci Banku Millennium mają możliwość zakupu kodów do gier, multimediów oraz aktywacji oprogramowania. Ma to być swego rodzaju hub, który nie tylko dba o bezpieczeństwo, ale również ułatwia zakup dóbr cyfrowych. Klienci nie muszą podpinać źródeł płatności w zewnętrznych serwisach i mogą w jednym miejscu zebrać kody z wielu sklepów. No i to wszystko mogą robić wewnątrz jednej aplikacji bankowej.

Wiedzieliśmy, że klienci często kupują kody doładowujące, dlatego zaproponowaliśmy im nowe rozwiązanie, aby mogli to robić wygodnie i bezpiecznie. Teraz nasz klient może wybierać kody z oferty różnych firm w aplikacji, którą dobrze zna i ma do niej zaufanie. Nie musi korzystać z różnych platform i form płatności czy szukać w skrzynce e-mail wiadomości z kodami, ale ma je wszystkie w jednym miejscu

Halina Karpińska dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Wewnątrz aplikacji Banku Millennium szybko zakupimy e-vouchery czy kody doładowujące do wielu usług z kategorii: gry, multimedia, zakupy oraz aplikacje biurowe. Klient wybiera usługodawcę, produkt i płaci za zakup. Po akceptacji warunków transakcji, klient zostanie przekierowany płatności. Kody zamiast na e-mail, trafią na konto klienta w aplikacji Banku Millennium. To wszystko dzieje się wewnątrz jednego programu bez potrzeby rejestracji i podawania danych bankowych podmiotom trzecim. Funkcja została wprowadzona we współpracy z firmą Blue Media S.A.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!