Sprzęt marki Baseus kupicie w Biedronce! I to już od jutra

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jeśli potrzebujesz zakupić nowy kabel USB to zajrzyj do pobliskiej Biedronki. Jak się okazuje, już od jutra znajdziesz tam szeroki wybór kabli marki Baseus w przyjemnych cenach!

Przewody (i nie tylko) marki Baseus od jutra dostępne w sklepach Biedronka!

Już jutro (21 października 2021) sklepowe półki w Biedronkach zostaną wypełnione sprzętem marki Baseus. Teraz jednak nie będą to słuchawki, a przewody i inne, drobniejsze akcesoria.

W sklepie znajdziemy chociażby przewody, w tym taki z portem Lightning o długości 100 cm dedykowany sprzętom Apple. Ponadto kupimy oczywiście z Micro USB oraz USB typu C, które obsłużą Quick Charge 3.0 do 1,5 A (w przypadku Micro USB) oraz do natężenia 2 A (w przypadku USB-C). Co ważne, długość tych kabli to aż 2 metry.

Dla osób szukających ładowarkę również znalazła się propozycja. Jest to wieloportowa ładowarka (dokładnie ma trzy porty USB-A) z wyświetlaczem. Łącznie ładowarka potrafi osiągnąć prąd 3,4 A, a pojedynczy port wyciągnie 2,4 A. Wbudowany wyświetlacz natomiast informuje o aktualnych parametrach ładowania.

Znalazły się także akcesoria samochodowe. Adapter USB – USB-C do samochodu to 2 złącza USB i 1 złącze USB-C zapewniające ładowanie 3 urządzeń jednocześnie z prądem do 3 A. Baseus sprzedaje również dodatkowe lusterko wsteczne. Pozwala ona na regulację w zakresie 360 stopni i powinno pomóc chociażby przy parkowaniu w trudnych miejscach. Można także zakupić korektor do piór wydłużający czas życia wycieraczek, a także uchwyty na telefon – zarówno magnetyczny, jak i grawitacyjny.

Produkty marki Baseus będą dostępne w sprzedaży od jutra, to jest 21 października, w cenach od 16,99 do 27,99 złotych.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!