Do Biedronki po bezprzewodowe słuchawki Baseus? Rusza ciekawa promocja

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka znowu próbuje zaskoczyć nas tanią i jednocześnie markową elektroniką. Teraz w sieci sklepów znajdziemy słuchawki bezprzewodowe marki Baseus. Co dokładnie znajduje się w promocji?

Słuchawki Baseus dostępne w sklepach Biedronka

Już od dzisiaj (to jest 4 października 2021) w sklepach Biedronka znajdziecie sprzęt audio marki Baseus, która stara dostarczyć się dobrą jakość w możliwie najniższej cenie. A co dokładnie znajduje się w sprzedaży?

Są to dwa modele słuchawek bezprzewodowych. Pierwsze z nich to Baseus Encok W04, czyli typowe TWS-y z elementem wystającym – podobnie jak Apple AirPods. Oferują one Bluetooth 5.0 i czas odtwarzania na jednym ładowaniu nawet do 5 godzin. Dodając do tego ładowanie w pudełku, czas wydłuża się nawet do 40 godzin. Co ważne, ładują się one poprzez port USB typu C.

Ich cena wynosi 99 złotych i są ciekawym wyborem dla osób szukających wygody – zwłaszcza podczas poruszania się po mieście czy pracy przy komputerze.

Kolejny model to Baseus D02. Są to również słuchawki bezprzewodowe, ale nauszne. Podobnie jak mniejszy model, oferują Bluetooth 5.0, a także do 40 godzin odsłuchu na jednym naładowaniu. Słuchawki naładujemy za pomocą portu USB-C.

Ich cena wynosi 99 złotych, co też jest całkiem atrakcyjną wartością – tym bardziej, że nie ponosimy żadnych kosztów przesyłki.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!