Baseus w Biedronce! Promocja rusza lada moment

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

To nie koniec ciekawych promocji w sklepach Biedronka. Otóż fani akcesoriów do smartfonów ucieszą się z dostępu do produktów Baseus w niższych cenach. Co kupimy tym razem?

Biedronka sprzedaje produkty Baseus

To nie jest pierwszy raz, jak w sklepach Biedronka pojawiają się produkty marki Baseus. Sprzęty te są lubiane za całkiem wysoką jakość, zwłaszcza w porównaniu do cen, w których są sprzedawane. Sam mam kilka urządzeń tej firmy i choć nie uważam, że są najlepsze, to jednak są po prostu dobre. Co kupimy w Biedronce?

Przede wszystkim przewody USB. Do wyboru mamy microUSB od długości 2 m, USB-C również o długości 2 m oraz Lightning o długości 1 m. Każdy z kabli ma kosztować po 17,99 złotych. Dostępny ma być także przewód USB 3w1 zawierający wszystkie trzy wcześnie wymienione wtyki, a jego długość to 120 cm. Cena natomiast będzie wynosi 29,99 zł.

Warto też wspomnieć o dwuportowej ładowarce sieciowej o mocy 20 W. Mowa tu o portach USB-C i USB-A oraz o obsłudze standardów Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 oraz Apple 2,4A. Warto jednak dodać, że moc wynosi tylko 20 W, co uniemożliwia szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Cena ładowarki ma wynieść 49,99 złotych, jednak w sieci znajdziemy ją nieco taniej, bo za 44,90 zł bez kosztów przesyłki.

Promocja na Baseus w Biedronce (fot. Biedronka)
Promocja na Baseus w Biedronce (fot. Biedronka)

Dla fanów muzyki sprzedawane będą słuchawki Baseus TWS z Bluetooth 5.0. Producent deklaruje do 4-5 godzin pracy na jednym ładowaniu. Prawdopodobnie jest to model Baseus Bowie E3, którego regularna cena w internecie wynosi 119 złotych, natomiast w Biedronce będą dostępne za 99 złotych. Myślę, że to całkiem dobra promocja, tym bardziej, że są nieźle oceniane przez internautów.

W promocji znalazły się też akcesoria samochodowe. Mowa tu o transmiterze FM z Bluetooth i dwoma portami USB. Cena tego produktu będzie wynosić 49,99 zł. Innym może spodobać się uchwyt (do wyboru grawitacyjny oraz magnetyczny) samochodowy w cenie 29,99 zł.

Promocja rozpocznie się już jutro, to znaczy 17 sierpnia 2023 roku. Warto dodać, że produkty będą dostępne tylko w wybranych sklepach Biedronka.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!