“Będę grał w grę”, czyli Tomb Raider oraz wiele innych tytułów za darmo!

Tomb Raider

“Koronaferie” sprawiają, że niektórzy naprawdę już nie wiedzą, czym mogą się zająć. Ja i moi rówieśnicy na pewno nie możemy narzekać na to, musimy przerabiać masę materiału do nauki. Niemniej, nawet moja grupa wiekowa czasem potrzebuje się rozluźnić, na przykład przy grach. Z powodu aktualnej sytuacji na świecie aktualnie za darmo dostępna jest masa gier, w tym także kultowe Tomb Raider.

Myślę, że z nudów nie umrzemy!

Internet oraz wszystkie korzyści z niego płynące pozwalają nam aktualnie zająć jakoś ten czas, który spędzamy na kwarantannie, niezależnie czy to przymusowej czy też tej dobrowolnej. Nawet powstał projekt Ministerstwa Cyfryzacji, Grarantanna, a czegoś takiego w życiu się nie spodziewałem. Teraz do tego znajdziemy przeróżne gry, na przykład w serwisie Square Enix odbierzemy kompletnie za darmo kultową grą Tomb Raider GOTY Edition. Na Steamie natomiast znajdziemy podstawową wersję tej gry również za darmo. Z klasyków warto też zainteresować się tytułem Lara Croft and The Temple of Osiris.

Lara Croft

Jeśli natomiast szukacie czegoś, co przyniesie z pewnością dużo smiechu, sprawdźcie tytuł Goat of Duty. Na platformie Epic Games Store znajdziemy kolejne dwa, bardzo interesujące tytuły, Watch Dogs oraz The Stanley Parable. Tą drugą grę z pewnością sam ogram, bardzo lubię gry tego typu. Z kolei na Uplay warto dodać do swojej biblioteki gier Child of Light, ale to dopiero za dwa dni, 24 marca. Wszystkie te tytuły po dodaniu do waszej kolekcji zostaną na zawsze.

Zobacz także: Wargaming chce żebyś został w domu i daje Ci aż 14 dni premium we wszystkich swoich grach!

Jest też kilka ciekawych gier, które dostępne są za darmo przez określony czas. Na pewno wiele osób zainteresuje się Football Manager 2020, który zostanie z Wami za darmo przez miesiąc. Dla posiadaczy konsol Xbox One oraz PS4 przygotowano natomiast za darmo F1 2019, również na miesiąc. Polecam przejrzeć różne sklepy z grami, bowiem jest też masa różnych, nieco mniej znanych gier również za darmo.

Znaleźliście tutaj tytuł, który Was interesuje? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!