Jakie bezprzewodowe słuchawki TWS do 300 złotych? Podpowiadamy!

Słuchawki TWS
Słuchawki TWS

Słuchawki TWS to coraz częściej wybierany sprzęt. Wraz z rozwojem tej kategorii szybko okazało się, że takie słuchawki idealnie nadają się nie tylko do słuchania muzyki, ale również do pracy, wykonywania ćwiczeń czy nawet do montażu. W cenie do 300 złotych możemy dostać naprawdę solidny sprzęt, ale nadal z komfortem zakupu czegoś niezbyt drogiego. Jaki model warto wybrać?

Słuchawki TWS do 300 złotych – co wybrać?

Słuchawki za 300 złotych to już naprawdę całkiem dobry sprzęt. Jest to również kwota, o której myśli wielu potencjalnych nabywców słuchawek TWS. Jakie modele warto brać pod uwagę?

W naszym poradniku pod uwagę wzięliśmy takie modele jak:

  • QCY T5
  • Jlab Air POP
  • Sony WF-C500
  • Edifier NB 2 Pro
  • SoundCore Life Note 3

Słuchawki te znacznie różnią się ceną, a zwłaszcza mowa tu o pierwszym modelu, którego koszt nie jest większy niż 100 złotych. Znalazł się tutaj jednak nie bez powodu. Zresztą podobnie jak reszta modeli, która ma naprawdę sporo do zaoferowania.

Poradnik został opublikowany w formie materiału wideo. Znajdziecie tam opisy wszystkich wyżej wymienionych modeli, w tym ich zalety jak i wady. Co ważne, w przypadku jednego z modeli przygotowano specjalną promocję, dzięki której możecie sprzęt zakupić w świetnej obniżce. Zapraszamy do obejrzenia ;-).

Materiał powstał przy współpracy ze sklepem x-kom.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!