Poradnik świąteczny 2022 – słuchawki

Nothing Ear (1)

W tym poradniku zakupowym skupimy się na słuchawkach. Jest to bardzo często używany sprzęt, więc nie ma w tym nic dziwnego, że jednocześnie jest tak dobrym pomysłem na prezent. Co – a przynajmniej według nas – warto kupić?

SPC Gear Viro 101M

Cena 50-100 złotych

Przewodowe słuchawki to nadal często wykorzystywany sprzęt. Dlatego też na liście nie mogło zabraknąć odpowiedniego modelu, a dokładnie SPC Gear Viro 101M. Jest to w zasadzie rebrand Snab EP-101M, czyli niegdyś popularnych w Polsce słuchawek.

SPC Gear VIRO 101M
SPC Gear VIRO 101M

Akcesorium cechuje się dobrą jakością wykonania, wygodą użytkowania, bogatym zestawem sprzedażowym, ale też niezłą jakością audio. Nie będę kłamał, dźwięk jest nastawiony na bassy, jednak te nie są przesadzone, a audio jest po prostu bardzo dobre. Sam korzystam z tych słuchawek (ale z logo Snab) do dzisiaj, zwłaszcza podczas grania na konsoli.

Kup produkt w sklepie x-kom!

Huawei FreeBuds 4i

Cena: około 350 złotych

Słuchawki prawdziwie bezprzewodowe łączące dobrą jakość audio, wygodę oraz komfort. Właśnie takie są Huawei FreeBuds 4i, z których sam korzystałem naprawdę długo i to z wielu powodów.

Huawei FreeBuds 4i
Huawei FreeBuds 4i

FreeBudsy 4i to słuchawki dokanałowe, które wygodnie i szybko się zakłada. Połączenie Bluetooth jest bezproblemowe, a nawet pojawiła się obsługa połączeń z wieloma urządzeniami w tym samym momencie. No i też nie można zapomnieć o obecności aktywnej redukcji szumów ANC. Wiele ustawień można też dokonać w dedykowanej aplikacji mobilnej. Tym samym słuchawki Huawei to naprawdę wszechstronny sprzęt, który każdemu powinien się spodobać.

Kup produkt w sklepie x-kom!

Nothing Ear (1)

Cena: około 599 złotych

Firma Nothing niedawno pojawiła się na rynku i szturmem go zdobyła. Z całej kolekcji sprzętów mi najbardziej spodobały się słuchawki Nothing Ear (1). Wyróżniają się wieloma rzeczami, w tym designem, który wykorzystuje przezroczystą obudowę.

Nothing Ear (1)
Nothing Ear (1)

Słuchawki TWS są naprawdę wygodne i pewnie leżą w uchu. Do tego wyróżnia je świetna jakość audio, która pozwoli oddać się muzycznym uniesieniom nawet w zatłoczonych miejscach. Bo tak, jest tutaj ANC i to naprawdę skuteczne, co cieszy – zwłaszcza w takiej cenie. Ear (1) współpracują też z dedykowaną aplikacją mobilną, gdzie można dokonać konfiguracji działania gestów czy dźwięku.

Kup produkt w sklepie x-kom!

SoundCore Life Q30 / Life Tune

Cena: około 350 złotych

Są to nieco inne słuchawki niż dotychczas wymieniane. W tym przypadku mówimy o bezprzewodowych słuchawkach nausznych. Dlaczego akurat Life Q30? Ten model cechuje się niską ceną oraz… ogromnymi możliwościami. Zacznijmy od aktywnej redukcji szumów, która naprawdę działa! To rzadkość w tej kategorii słuchawek i w tej cenie.

anker soundcore life q30
Anker SoundCore Life Q30

Ponadto sprzęt jest naprawdę wygodny i ja sam potrafię “przesiedzieć w nich” nawet 6 godzin bez potrzeby zdejmowania. No i nie można zapomnieć o bardzo dobrej jakości dźwięku. W tym audio można się zakochać. Muszę dodać, że słuchawki współpracują z dedykowaną aplikacją mobilną, w której jest dostępny między innymi equalizer.

Kup produkt w sklepie x-kom!

Bose Noise Cancelling Headphones 700

Cena: około 1300 złotych

To już kultowy model flagowych słuchawek popularnej firmy Bose. Headphones 700 to słuchawki często wybierane ze względu na wiele ważnych zalet. Mowa tu przede wszystkim o potężnie działającym ANC, które blokuje dopływ prawie wszystkich dźwięków zewnątrz. Tak, Headphones 700 pozwolą odciąć się od otoczenia i to w dosłownym znaczeniu.

Bose Headphones 700
Bose Headphones 700

Bose 700 to nie tylko aktywna redukcja szumów. Słuchawki cieszą bardzo dobrą jakością dźwięku o klarownym brzmieniu. Ponadto zostały one skonstruowane tak, aby jak najwygodniej się je nosiło. I faktycznie trzymają się głowy bardzo dobrze, ale nie są zbyt ciasne. Wielu też chwali bardzo dobre mikrofony, co pomaga w prowadzeniu konferencji online i w pracy zdalnej.

Sprawdź aktualną cenę w Ceneo!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!