Biedronka: akcesoria do smartfonów w świetnej promocji! Ceny od 10 zł

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Już za kilka dni Biedronka rozpocznie kolejną promocję na mobilne akcesoria. Te dyktowane są użytkownikom smartfonóœ i ceny zaczną się już od 9,99 PLN.

Mobilne akcesoria w sklepach Biedronka

Już od 2 czerwca 2022 w sklepach Biedronka pojawią się nowe akcesoria dedykowane użytkownikom smartfonów. Co takiego kupimy?

Płacąc 9,99 złotych możemy zakupić wybrane akcesoria marki Setty. Mowa tu o różnego rodzaju przewodach, w tym o kablu o długości 1,8 m z końcówką Lightning. O podobnej długości zakupimy też przewody micro USB oraz USB-C. Do wyboru są też przeróżne kolory. Innych natomiast zainteresuje ładowarka sieciowa z dwoma portami USB o maksymalnym natężeniu 2,4 A. Pojawić się ma jeszcze ładowarka samochodowa również 2 portami USB i natężeniem 2,4 A.

Jeśli jednak potrzebujemy chwytak samochodowy na smartfon, to również coś ciekawego zakupimy. W promocji znalazły się dwa magnetyczne uchwyty samochodowe w cenie 14,99 PLN. Jeśli jednak dołożymy 5 złotych do 19,99 złotych, to dostaniemy uchwyt grawitacyjny.

Tak jak wspomniałem wcześniej, promocja rozpocznie się już w przyszły czwartek, czyli 02.06.2022 roku. Myślę, że to całkiem atrakcyjne ceny jak na tego typu produkty.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!