Biedronka: przydatna elektronika w mocnej promocji!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Sklep Biedronka ruszą z kolejną promocją na przydatną i ciekawą elektronikę. Co kupimy już od 23 maja?

Biedronka: do kupienia bezprzewodowa klawiatura z myszką oraz przedłużacze

Już od przyszłego poniedziałku (23 maja) w sklepach Biedronka rusza promocja na sprzęt elektroniczny. Na półkach sklepowych znajdziemy bezprzewodowy zestaw, w skład którego wchodzi klawiatura oraz myszka marki Forever. Obydwa sprzęty zasilane są bateriami AA. Co ciekawe, design klawiatury i myszy jasno nawiązuje do niedawno zaprezentowanego analogicznego zestawu Logitech Pop. Cena tego zestawu marki Forever wynosi 79,90 złotych.

Biedronka
(fot. Biedronka)

Do wyboru mamy jeszcze akcesoria marki Setty. Zaciekawić Was może przedłużacz biurowy z wyjściami USB-A. Urządzenie obsługuje moc maksymalną 30 W. W promocji znalazły się również różne przedłużacze sieciowe – zarówno takie tradycyjne, jak i okrągłe. Cena każdego zestawu to 34,99 złotych.

Innych natomiast może zainteresować sprzęt marki Hykker. Do kupienia mamy radio kuchenne z pamięcią do 20 stacji, minutnikiem oraz alarmem. Oczywiście nie zabrakło wyświetlania zegara. Biedronka będzie również sprzedawać stacje pogodowe z graficzną reprezentacją pogody, bezprzewodowym czujnikiem oraz wyświetlaniem poziomu wilgoci. Cena produktów Hykker wynosi 99 złotych.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Tak jak wspomniałem wyżej, promocja rozpoczyna się 23 maja i potrwa do 8 czerwca 2022 roku.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!