Biedronka z masą tanich akcesoriów i multimetrem! Promocja już ruszyła

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jeśli ktoś poszukuje mobilne akcesoria w dobrej cenie, to niech zajrzy do sklepów Biedronka. Właśnie tam ruszyła ciekawa promocja z gadżetami.

Biedronka z promocją na akcesoria

Właśnie w sklepach w Biedronka ruszyła promocja na akcesoria różnego rodzaju. Obniżka potrwa od dzisiaj (to jest 2 stycznia) do 14 stycznia. Co takiego kupimy? Przede wszystkim różnego rodzaju przewody USB. Do wyboru dostajemy micro USB, USB-C oraz Lightning i to w różnych kolorach. USB typu C i micro USB w czarnym oraz czerwonym, a Lightning – w białym. Ciekawostką są pogrubione końcówki przewodów, aby te były wytrzymalsze.

Biedronka
(fot. Biedronka)

Do wyboru będzie jeszcze ładowarka samochodowa marki DEVIA z dwoma portami USB o natężeniu 3,1 A. W sprzedaży znajdą się również słuchawki Jack 3,5 mm o długości przewodu 1,2 m w białej, czerwonej oraz czarnej barwie. Wszystkie te wymienione urządzenia można kupić za 14,99 PLN za sztukę.

Dodając jeszcze 10 złotych do 24,99 PLN można zakupić uchwyt na telefon do samochodu. Do wyboru są: grawitacyjne do kratki oraz dwa na szybę. Jeśli ktoś jednak ma niższe oczekiwania, to może zapłacić 17,99 PLN za inne uchwyty (w tym też magnetyczny, na szybę i do kratki), ale zapewne gorszej jakości.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Pozostając w temacie elektroniki, to nie można nie wspomnieć o multimetrze. Ten kosztujący jedynie 49,99 PLN przyda się do mierzenia natężenia czy rezystancji. Jeśli ktoś trudzi się naprawianiem telefonów, komputerów czy też buduje sobie Smart Home w oparciu o autorskie rozwiązania, to jest to w zasadzie must-have. Producentem narzędzia jest firma NITEO. Muszę jednak dodać, że multimetr będzie w promocji dopiero od 5 stycznia, a obniżka potrwa do 18 stycznia.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!