Biedronka: sprzęt gamingowy do kupienia w promocji

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Tym razem to Biedronka próbuje skusić nas tanim sprzętem dla graczy. Co takiego możemy kupić?

Biedronka ze sprzętem dla graczy

Jak się okazuje, w sklepach Biedronka odnajdziecie sprzęt gamingowy. Mowa tu o tanich peryferiach komputerowych, które właśnie przeceniono. Co takiego można zakupić?

Muszę zaznaczyć, że każdy z wymienionych produktów kosztuje 79,90 złotych, czyli faktycznie nie jakoś szczególnie dużo. Do wyboru mamy podświetlaną klawiaturę marki Dragon Breath wyposażoną w 108 klawiszy oraz uchwyt na telefon. Z tego co można dostrzec, mowa tu prawdopodobnie o podświetleniu RGB. Producent deklaruje żywotność na poziomie 5 mln kliknięć.

Kolejna jest mysz RGB o czułości 4800 DPI i co ciekawe – jest ona bezprzewodowa (zasięg do 8 m). Z myszy można też skorzystać przewodowo. Produkt wyposażono w 7 przycisków. Innych natomiast mogą zainteresować słuchawki RGB z mikrofonem na pałąku i dużymi nausznikami. Specyfikacja mówi także “głośnik: 50 mm”.

Biedronka

Ostatnim sprzętem na liście jest Coolerpad dla gracza. Według danych, pasuje do laptopów do 17″. Do tego są 3 tryby pracy, a całość zasilana jest przez USB. Podobno mamy tutaj “efektowne podświetlenie” oraz wymiary 410 x 293 x 30 mm. Wszystkie te produkty będą dostępne do 18.12 lub wyczerpania zapasów.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!