Biedronka: duży i tani głośnik znacznie przeceniony!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka rusza z kolejnymi promocjami na elektronikę. Tym razem niekoniecznie przypadkowo w niższej cenie znajdzie się głośnik bezprzewodowy Bluetooth. Ile kosztuje?

Biedronka odpala promocję na głośnik Hykker

Już od czwartku 27.04.2023, czyli tuż przed Majówką, rozpocznie się promocja na głośnik marki Hykker. Sprzęt został objęty 3-letnią gwarancją i oferuje takie rzeczy jak:

  • Moc 10 W RMS
  • Pasmo częstotliwości: 87,5 – 108 MHz
  • gniazda: USB, micro USB, Minijack 3,5 mm
  • Odtwarzanie muzyki z plików MP3
(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Sprzęt cechuje się walcową obudową o wymiarach 9 x 9 x 15,3 cm i na samej górze ma wygodną rączkę. Jak można się domyślić, głośnik obsługuje nie tylko odtwarzanie poprzez Bluetooth, ale też z plików MP3 oraz radio. Za 59,90 PLN to naprawdę ciekawa opcja.

W tej samej cenie znajdziecie stację pogodową z zegarkiem i kalendarzem, gdzie dodatkowo wskazywana jest temperatura oraz wilgotność powietrza. Nie jest to urządzenie smart, ale jak ktoś szuka prostego rozwiązania, to właśnie sprzęt z Biedronki może być odpowiedni.

Tak jak wspomniałem, promocja rusza już za kilka dni, dokładnie 27 kwietnia. Jak dodaje Biedronka, głośnik znajdziecie tylko w wybranych sklepach, a nie w każdej placówce.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!