Biedronka Home ze świetną promocją. Czytnik ebooków do kupienia w dobrej cenie

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Internetowy sklep Biedronka Home rusza z kolejną promocją na popularny czytnik Kindle Paperwhite 5. Ile teraz kosztuje?

Kindle Paperwhite 5 w Biedronka Home – ile trzeba zapłacić?

Niektórzy z Was mogą się zastanawiać, czy już tego nie widzieli. Otóż tak, to nie jest pierwsza promocja na Kindle Paperwhite w Biedronka Home (internetowym sklepie Biedronki). Tym razem czytnik ebooków wyceniono na 689 złotych, czyli 10 zł drożej niż poprzednio. Pomimo tej małej różnicy na naszą niekorzyść, nadal jest to najlepsza cena – tym bardziej jak bierzemy pod uwagę tylko nowe egzemplarze dostępne w Polsce. Z tego co widzę, to kolejne najniższe ceny wynoszą kolejno 729 i 759 zł.

Promocja w Biedronka Home
Promocja w Biedronka Home

Warto jednak dodać, że podobny kozt (689,99 PLN) obowiązuje w Amazonie, czyli u producenta tego produktu. Mówimy tu o wersji czarnej, bez reklam z 8 GB pamięci wbudowanej. Ofertę Amazonu znajdziecie tutaj, a ofertę Biedronki tutaj.

Kindle Paperwhite 5
Kindle Paperwhite 5

Co oferuje Kindle Paperwhite 5? Przede wszystkim ekran 6,8″ wykonany w technologii E-Ink z nasyceniem 300 DPI. Jest też regulacja podświetlenia i wodoodporność zgodnie z certyfikatem IPX8. Urządzenie obsługuje formaty książek Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczone MOBI, PRC, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP przez konwersje, audible audio format (AAX) – audiobooki.

Źródło: Biedronka Home

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!