Biedronka z promocją na akcesoria mobilne!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Często jest tak, że markety mogą nas zaskoczyć promocjami na akcesoria mobilne i elektronikę. I nie inaczej jest teraz w przypadku Biedronki.

Biedronka z akcesoriami mobilnymi do smartfonów

Już od 27 czerwca w sklepach Biedronka znajdziemy nowe gadżety. Na pierwszy ogień idzie coś wyjątkowo ciekawego. Otóż jest to wiatrak biurkowy z podstawką na telefon. Mało tego, producent deklaruje funkcję aromaterapii (z dwiema tabletkami w zestawie) i ergonomiczny rozmiar. Wiatrak zasilany jest bateriami. Cena produktu to 19,99 PLN.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Kolejna na liście jest wieloportowa ładowarka sieciowa. Ma ona trzy wyjścia USB i lampkę kontrolną. Niestety, jej maksymalna moc to tylko 18 W. Cenę produktu ustalono na 34,99 PLN. Możemy też wybrać przewód 3 w 1 o długości 1,2 m. Co ciekawe, ma on nylonowy oplot oraz obsługę do 66 W, a przynajmniej na przewodzie USB-C. Cena tego kabla to również 34,99.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

W sklepach Biedronka znajdzie się również szkło hartowane 5D na telefony. Producent deklaruje oleofobową powierzchnię oraz twardość 9H. Grubość szkła to 0,3 mm. Zestaw sprzedażowy obejmuje akcesoria do właściwej aplikacji. Niestety, sklep nie mówi na jakie modele telefonów zakupimy szkło. Cena tego akcesorium to 14,99.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Tak jak wspomniałem wyżej, promocja rozpocznie się już w poniedziałek 27 czerwca i potrwa do 9 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!