Biedronka zaskoczy elektroniką. W promocji znajdą się nowe produkty

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jeśli potrzebujecie taniej i ciekawej elektroniki to możecie zajrzeć do marketów Biedronka. Już 16 września rusza specjalna promocja.

Ciekawa elektronika w Biedronce

Już 16 września 2021 (przyszły czwartek) rozpocznie się specjalna promocja w sklepach Biedronka, dzięki której będziemy mogli kupić m.in. elektronikę marki Hykker, którą możecie już dobrze znać z poprzednich promocji. Co będzie sprzedawane?

Zacznijmy od oświetlenia, bowiem do wyboru dostaniemy dwie lampki biurkowe marki Smukee. Pierwsza będzie kosztować 39,99 PLN i zaoferuje oprócz regulowanego źródła światła, składaną konstrukcję i panel dotykowy. Nieco drożej, bo za 59,90 PLN, dostaniemy lampkę RGB z przybornikiem, w który to wbudowany został głośnik Bluetooth. Mało tego, lampka może działać bez przewodowego źródła zasilania, dzięki wmontowanemu akumulatorowi o pojemności 1200 mAh.

Z kategorii oświetlenia został jeszcze jeden produkt – taśma LED. Ma mieć ona 3 metry długości i może być obsługiwana za pomocą pilota. Ponadto ma grać w rytm muzyki. Cena tego produktu to 49,99 PLN.

biedronka

W sprzedaży znajdzie się również mikrofon studyjny z całkiem sporym zestawem obejmującym między innymi pop filtr czy statyw. Ma on działać z wieloma urządzeniami dzięki wykorzystaniu złącza Jack. Cena wynosić ma 99 złotych. Biedronka zaoferuje również słuchawki bezprzewodowe, które mają grać nawet przez 30 godzin bez potrzeby ładowania. Za ten sprzęt przyjdzie nam zapłacić 129 złotych.

Widać, że Biedronka stara się jeszcze popłynąć na fali Back to School. I faktycznie może im się udać, bowiem oferowana elektronika nie tylko oferuje całkiem sporo, ale również nie wygląda na drogą. Tak jak pisałem wcześniej, promocja startuje już 16 września.

Źródło: Telepolis

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!