Biedronka i Baseus. Wraca promocja na akcesoria!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka ponownie zaoferuje nam sporo ciekawych gadżetów. I znowu do sklepu powróci popularna marka Baseus.

Biedronka ponownie będzie sprzedawać gadżety Baseus

Popularne markety coraz częściej potrafią zaskoczyć nas gadżetami i akcesoriami. I co ciekawe, mowa tu o produktach marek, które dotychczas pozostawały w kręgu “Kto wie, ten wie”. Do tej grupy jeszcze jakiś czas temu zaliczał się również Baseus, ale już możemy nazwać go wyjątkowo powszechnym producentem. I dobrze, bo oferuje ciekawe produkty w dobrych cenach. Promocja na akcesoria w sklepach Biedronka wystartuje już 28 kwietnia.

Biedronka już za kilka dni zaoferuje produkty marki Baseus, które przydadzą się fanom amatorskiej fotografii i wideo. Mowa tu o lampach oświetleniowych w formie pierścienia. Jedna z nich kosztuje 79,90 złotych, a druga 119 złotych. Czym się różnią? Ta droższa sprzedawana jest razem ze statywem. Ogólnie wydaje się to być całkiem ciekawy zestaw.

Biedronka
(fot. Biedronka)

Zakupimy też smartwatch marki HYKKER. Jest on wodoodporny, liczy wykonane kroki, spalone kalorie czy przebyty dystans. Do tego jest sprzedawany w dwóch formach – okrągłej i kwadratowej, a producent daje na niego 3 lata gwarancji. Jego cena to 99 złotych.

Biedronka
(fot. Biedronka)

Za 69,90 złotych będzie można kupić dekoder telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC marki techbite. Oferuje on jakość obrazu 1080p, obsługę dysków zewnętrznych czy nagrywanie programów. Jak na tę cenę, to zapowiada się na ciekawą opcję. Kupimy też ładowarki samochodowe, ładowarkę sieciową oraz przewody USB. Cena tych gadżetów to 11,99 PLN za sztukę.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!