Biedronka skusi ultra tanią elektroniką do komputerów! Co przeceniono?

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Biedronka ponownie będzie chciała skusić nas tanią elektroniką, tym razem peryferiami do komputerów. Co więc kupimy taniej?

Biedronka z promocjami na akcesoria komputerowe

Jak się okazuje, już od 10 lutego (przyszły czwartek) w sklepach sieci Biedronka rozpocznie się promocja na całkiem sporo sprzętu komputerowego. Urządzenia wyróżnia naprawdę niska cena. Co ciekawe, sprzęty wyglądają naprawdę ciekawie.

Są to produkty marki Setty. Pierwszym sprzętem są głośniki komputerowe, a dokładnie 2 głośniki po 3 W. Mają one kontrolę głośności oraz złącze USB. Cena głośników wynosi 19,99 złotych. Dokładnie za tyle samo dostaniemy także Hub USB z wejściem USB-C i portami: 3 x USB oraz USB typu C. Długość kabla wynosi 20 cm.

Za nieco mniej, bo za 11,99 złotych możemy kupić płaską myszkę bezprzewodową z adapterem USB. Jest ona zasilana 2 bateriami AAA. Zakupić również można Hub USB na USB-A. Wyjściowymi portami są 4 x USB-A. Długość przewodu to 22 cm.

biedronka
(fot. Biedronka)

Jak ktoś zechce, to może wydać 34,99 złotych na słuchawki z mikrofonem, których przewód liczy sobie 150 cm. Sprzęt ma również rozdzielacz audio. Ewentualnie można wybrać silikonową zwijaną klawiaturę zasilaną kablem USB. Co ciekawe, jest ona odporna na wodę i pyły.

Jeśli więc zainteresował Was ten sprzęt, to już od 10 lutego znajdziecie go w sklepach Biedronka.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!