Biedronka z ofertą taniej opaski sportowej! Rusza ciekawa promocja

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Polskie markety naprawdę potrafią zaskoczyć nas promocjami na… elektronikę. Tak dzieje się i teraz, bowiem w sieci sklepów Biedronka znajdziecie opaskę sportową Hykker w naprawdę kuszącej cenie.

Inteligentna opaska sportowa Hykker w sklepach Biedronka. Co oferuje?

Od czwartku (to jest 27 stycznia 2022) w sklepach Biedronka rusza ciekawa promocja. Jej przedmiotem jest sprzęt podobny do Xiaomi Mi Band, a dokładnie opaska sportowa Hykker. Wyróżnia ją kilka ciekawych cech, w tym chociażby naprawdę kusząca cena oraz odporność na wodę zgodną z certyfikatem IP68.

Opaskę sportową Hykker wyceniono na 79,90 złotych, co naprawdę jest niewielkim kosztem. Ale co oferuje? Tak jak wspomniałem, jest ona wodoodporna zgodnie z certyfikatem IP68. Ponadto oferuje czas pracy do 120 godzin, czyli do 5 dni na jednym ładowaniu oraz pomiar tętna. Niestety, ulotka nie precyzuje, czy mowa tu o ciągłym pomiarze jak w Mi Band 6, czy tylko na żądanie.

Jak na smartbanda przystało, opaska z Biedronki oferuje tak ważne rzeczy jak liczenie wykonanych kroków oraz spalone kalorie. Opaska jest też kierowana do fanów sportów, a więc pozwala ona na przeprowadzanie pomiarów podczas rozmaitych ćwiczeń w ciągu dnia. Co równie ciekawe, nie wymaga ona żadnego kabla do ładowania, bowiem ma schowane złącze USB. To sprawia, że po prostu całą opaskę podpinamy do portu USB-A w komputerze. Warto też dodać, że sklep daje nam aż 3 lata gwarancji na opaskę Hykker.

biedronka hykker
z(fot. Biedronka)

Tak jak wspomniałem nieco wcześniej, promocja rozpoczęła się dzisiaj, a cena produktu wynosi 79,90 zł. Warto pospieszyć się z zakupem, bowiem opaska może okazać się prawdziwym hitem i klienci mogą chętnie ją wykupić.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!