Biedronka szaleje! Smart żarówki dostępne za grosze!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Polskie markety często mogą nas zaskoczyć nawet w kwestii elektroniki. Nie inaczej jest i w tym momencie, bowiem w Biedronce pojawiły się smart żarówki po 15 złotych! Tak tanio to ja jeszcze nie widziałem.

Kolorowe żarówki WiFi do kupienia po 15 złotych – szalona promocja w sklepie Biedronka

Jeśli chcielibyście nabyć smart oświetlenie do swojego pokoju lub nawet całego domu, ale nie lubicie wydawać zbyt dużo pieniędzy, to wybierzcie się do pobliskiego sklepu Biedronka. Otóż tam już od dzisiaj (to jest 17 stycznia) czeka na Was promocja, w ramach której nabędziecie inteligentne żarówki Hama.

Żarówek do wyboru jest wiele i są one RGB, to znaczy pozwalają zmieniać barwę świecenia i temperaturę w zakresie 2700-6500 K. Można też skorzystać z gotowych nastrojów świecenia, a także sterować głosowo za pomocą Google Assistant oraz Amazon Alexa. Całością steruje się za pomocą aplikacji Hama Smart Home. Co ciekawe, ma ona słabe opinie w Sklepie Google Play, ale po integracji z Google Home nie będzie trzeba do niej zaglądać.

biedronka żarówki Hama

Do wyboru są żarówki na gwinty GU10, E27 (najczęściej spotykany) i E14. Co ważne, zakupić można zwykłą żarówkę RGB, jak i filamentową. Cena każdej z żarówek wynosi 14,99 PLN.

Jeśli chcecie wyposażyć się w ten sprzęt to musicie się pospieszyć, bowiem mogą się te żarówki naprawdę szybko rozejść – tym bardziej, że cena w Biedronce jest kilkukrotnie niższa niż rekomendowana producenta.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!