Biedronka z ofertą dla graczy! Do kupienia słuchawki, mysz, a nawet kontroler

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jeśli szukasz jakieś tanie akcesoria gamingowe to zajrzyj do pobliskiego sklepu Biedronka. Otóż czekają tam na Ciebie ciekawe produkty w niewygórowanych cenach.

Biedronka z akcesoriami gamingowymi

Nie tak dawno temu informowaliśmy Was o pojawieniu się produktów elektronicznych marki Moevi w sklepach Biedronka. Nie jest to jednak jedyna elektronika, która jest sprzedawana w marketach w ramach promocji. Do tej listy można dopisać także całkiem sporo sprzętu stworzonego z myślą o graczach. Nie są to urządzenia z najwyższej półki, ale dla osoby niewymagającej powinny być jak najbardziej OK.

Pierwsza na liście jest klawiatura dla gracza marki Dragon Breath. Jak mówi opis produktu, oferuje ona klawisze semimechaniczne oraz podkładkę na nadgarstki. No i nie można zapomnieć o tęczowym podświetleniu. Cena klawiatury wynosi 79,90 złotych.

biedronka

Do klawiatury możemy dobrać mysz dla gracza z 7 przyciskami i dpi na poziomie 6400. Nie zabrakło podświetlenia RGB. Cena myszy wynosi 59,90 złotych. W podobnym stylu sprzedawane są także słuchawki z mikrofonem oraz podświetleniem RGB. Cena słuchawek to także 59,90 złotych.

Ciekawym gadżetem wydaje się być kontroler do gier. Jest on bezprzewodowy i wykorzystuje Bluetooth 5.0. Ma dwie gałki i wiele przycisków – układ podobny jest do kontrolera z konsol PlayStation. Dzięki Bluetooth powinniśmy móc go połączyć zarówno z komputerem PC, jak i smartfonem. Cena tego produktu wynosi 59,90 złotych.

biedronka

Co ciekawe, sprzedawane są także zestawy gamingowe 3w1. Za 79,90 złotych dostajemy myszkę, klawiaturę i podkładkę pod mysz. Przy czym nie jest to ta sama klawiatura, co wyżej opisywana. Warto mieć to na uwadze.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!