Biedronka sprzedaje smartfony OPPO! Znamy ceny

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Jak się okazuje, sklep Biedronka rozpoczął sprzedaż urządzeń marki OPPO. Póki co, mowa tu o sklepie internetowym Biedronka Home.

Biedronka Home oferuje produkty OPPO

W sklepie internetowym Biedronka Home pojawiły się produkty OPPO. Mowa tu o telefonie OPPO A17 4GB/64GB oraz słuchawkach OPPO Enco Buds2. Co ważne, na te produkty przewidziano specjalne kody rabatowe.

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Smartfon OPPO A17 można zakupić za 649 złotych z kodem TELE150, czyli o 150 złotych mniej niż w cenie regularnej. Ale nawet z tym kodem, cena finalna nie jest tak korzystna jak w innych sklepach internetowych, gdzie wynosi nawet 629 złotych.

W promocji znalazły się także słuchawki OPPO Enco Buds2, które z kodem OPPO80 kosztują 99 złotych. To o 80 złotych mniej niż cena regularna i finalnie jest to naprawdę kusząca opcja. Na tyle kusząca, że produkt prawdopodobnie został już wykupiony, bowiem widnieje jako chwilowo niedostępny. 99 złotych to na tle konkurencji naprawdę dobra promocja.

Telefony i słuchawki OPPO w Biedronce
Telefony i słuchawki OPPO w Biedronce (fot. Biedronka)

Warto jednak zaznaczyć, że obydwa produkty należą do najniższej półki cenowej. Jednak sam fakt pojawienia się tej marki w Biedronka Home może oznaczać jaką strategię obrało OPPO. Możliwe, że za jakiś czas ujrzymy tam więcej produktów firmy i to w dobrych cenach.

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!