Lidl z ciekawą elektroniką dla graczy! Co takiego kupimy?

Lidl
(fot. Lidl)

Spokojnie, Lidl nie zapomniał o przecenie ciekawej elektroniki. Jak się okazuje, już teraz w sklepach znajdziemy akcesoria gamingowe w promocji. Co takiego kupimy?

Lidl dla graczy

Jak się okazuje, od 1 grudnia w sklepach Lidl pojawiło się całkiem sporo gamingowych produktów. Zacznijmy od początku, czyli od słuchawek. Do wyboru są dwa modele i za obydwa odpowiada marka Silvercrest.

Pierwsze kosztują 99 PLN i cechują się kompatybilnością z PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, a także z Windowsem 7 (i nowszymi) oraz macOS 10.11+. Są oczywiście przewodowe, a kabel mierzy sobie 2,2 m. Na grafice możemy dostrzec, że to konstrukcja nauszna z wbudowanym mikrofonem.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Kolejne słuchawki są całkiem podobne, ale dodatkowo mają podświetlenie RGB w 7 kolorach. Również cechują się szeroką kompatybilnością oraz przewodem o długości 2,4 m. Oprócz złącza Jack mają też USB – prawdopodobnie do zasilania oświetlenia. Zestaw sprzedażowy obejmuje również adapter Jack Y o długości 50 cm. Do wyboru są dwa kolory, a cena słuchawek to 139 złotych.

Gamingowy zestaw dopełnia półmechaniczna klawiatura gamingowa z podświetleniem RGB z regulowaną jasnością. Co ciekawe, sprzęt oferuje funkcję anti-ghosting. Akcesorium wyceniono na 89,90 PLN. Do klawiatury możemy dokupić mysz gamingową o rozdzielczości 7200 DPI i z częstotliwością próbkowania 1000 Hz. Podobno czas reakcji to 1 ms. Nie zabrakło podświetlenia (w postaci 6 diod LED) i 13 trybów świecenia. Długość przewodu to 1,8 m, a cena myszy wynosi 69,90 złotych.

(fot. Lidl)
(fot. Lidl)

Ostatnim sprzętem na liście jest stacja ładująca do padów z PlayStation 4. Pomieści ona dwa kontrolery i pozwala na ich jednoczesne ładowanie. Kolorowy wskaźnik pomoże stwierdzić, czy baterie już są naładowane. Cena stacji to 59,90 złotych. Jeśli ktoś nadal ma PS4, to myślę, że to naprawdę wygodny gadżet.

Źródło: Lidl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!