Biedronka z hitami! Do kupienia dekoder DVB-T2 oraz powerbank

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Supermarkety wyjątkowo często potrafią nas zaskoczyć ciekawymi promocjami na przydatną elektronikę. I tak właśnie jest teraz, bowiem w sklepach Biedronka znajdziemy dekodery DVB-T2 HEVC oraz powerbanki.

Tani dekoder DVB-T2 HEVC już w sklepach Biedronka

Nie wiem czy wiecie, ale Polska aktualnie przechodzi ogromną transformację telewizyjną. W sumie już kolejną i znowu sięgamy po lepszy format kodowania obrazu i dźwięku. Dlatego też potrzebna jest wymiana dekoderów na lepsze, obsługujące nowe formaty. I dobrym wyborem może być dekoder telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC marki Techbite.

Już dzisiaj (to jest 4 kwietnia) kupimy go w sklepach Biedronka za 69,90 złotych. Jak podaje producent, ma on obsłużyć rozdzielczość 1080p i pozwala na nagrywanie programów. Ma również porty USB i HDMI oraz złącze antenowe, a nawet SCART.

Biedronka
(fot. Biedronka)

Z elektroniki znajdziemy jeszcze całkiem ciekawe gadżety. Warto wspomnieć o powerbanku o pojemności 10000 mAh, który oferuje porty micro USB oraz USB typu C. Mamy też ładowarkę samochodową z Quick Charge 3 i trzema portami USB oraz taką z przedłużaczem. Znalazła się też ładowarka bezprzewodowa 10 W. Najciekawsza według mnie jest wieloportowa ładowarka sieciowa z czterema złączami USB. Obsługuje ona 4 x USB 4,8 A. Wszystkie te produkty marki SMARTY kupimy za 29,99 złotych za sztukę. W sklepach Biedronka znajdziemy je od 7 kwietnia (przyszły czwartek).

(fot. Biedronka)
(fot. Biedronka)

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!