Biedronka z promocją na dziecięce słuchawki – Setty POP IT

Setty POP IT

Jak się okazuje, już od dzisiaj w sklepach Biedronka znajdziecie budżetowe słuchawki Setty POP IT stworzone z myślą o dzieciach!

Dziecięce słuchawki Setty POP IT

Od dzisiaj (21 listopada 2022) w sklepach Biedronka pojawiły się nowe słuchawki. Nie są one byle jakie, bowiem zaprojektowano je o młodszych użytkownikach. Produkt dostępny jest w 3 kolorach, a jeden z nich dodatkowo posiada dodany przy nausznikach wzór silikonowy jednorożca.

Setty POP IT
Setty POP IT

Oczywiście są to słuchawki bezprzewodowe i można je połączyć z laptopem, komputerem, tabletem czy smartfonem z wykorzystaniem protokołu Bluetooth. Znalazło się też złącze micro-USB oraz miniJack. Słuchawki mają też funkcję odtwarzania MP3 z karty pamięci. Nie zabrakło opcji prowadzenia rozmów telefonicznych oraz… obsługi radia FM. Tak, mowa tu o zakresie 87,5 – 108 MHz. Słuchawki Setty zostały dostosowane do wymagań dzieci, a także mają regulowaną długość nauszników.

Setty POP IT
Setty POP IT

Słuchawki Setty POP IT wyceniono na 59,90 PLN i znajdziecie je od dzisiaj w sklepach Biedronka. Mają być one oferowane do wyczerpania zapasów. Myślę, że wielu opiekunom spodoba się funkcja odtwarzania radia czy muzyki .mp3 z karty pamięci, co sprawia, że dziecko nie będzie potrzebowało oddzielnego odtwarzacza.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!